Procesy

Witam!!!Mam małe pytanko,czy można w XP ustawić kolejność uruchamiania się procesów,tak aby pierwszy uruchamiał się np. mój

ZONE ALARM potem jakiś inny itd.

Dziękuję i czekam na odpowiedź.

Post 2

I jeszcze coś.Mam The Bata,jak można ustawić w nim skanowanie przychodzących e-maili moim antywirem,bo nie mogę znaleść tej opcji.

naucz sie używać funkcji zmień

Pysiu

sciagnij wtyczke do swojego antiwira z Oficialnej Strony The Bat

Dzięki,ale na tej stronie nie mają wtyczek do kasperskiego,może wiesz czy wogóle są i ewentualnie gdzie :slight_smile:

z tego co wiem to w antywirze powinna być opcja skanowania poczty a co do kolejości uruchamiania procesów chyba nie ma takiej możliwości zresztą po co pierwszy miałby ładować się zone alarm ??

firewall lub antywirus często jest tak zaprogramowany by uruchamiać się jako pierwszy, np. Outpost firewall Pro uruchamia się nim nawiąże się połączenie jakiegokolwiek innego programu lub usługi ( ‘’ Runs under all Windows systems on any Internet connection with any applications’’) , nie wiem jak jest w przypadku ZA , istnieje programik którym dokonać można modyfikacji aplikacji uruchamianianych w autostarcie http://www.snapfiles.com/screenshots/startdelay.htm , pozwala ustalić , które programy uruchamiane będą wcześniej a jakie dopiero potem (launch delay) http://www.r2.com.au/downloads/files/st … 2.1b10.exe

Slyszałem,że jest taka możliwość,a zone alarm jak startuje pierwszy to blokuje późniejsze procesy jak np.windows update,który każe mi zainstalować sp2 i co mnie już mocno wkurza :slight_smile: :slight_smile: :),a po drugie zaraz po uruchomieniu kompa uruchamia sie internet i przez ten czas zanim uruchomi sie jakiś firewall,w tym przypadku ZA to moja już jakiś czas :lol:

to poprostu wyłącz automatyczną aktualizację i połączenie automatyczne z netem i problem z głowy a net połączysz wtedy ręcznie bez problemu i bez strachu

Dzieki wszystkim!!!Mam jeszcze jedno pytanie ma ktoś albo wie gdzie można znaleść program do usuwania nieużywanych lub zbytecznych bibliotek DLL z pamięci :slight_smile:

programu takie nie znam

a tu masz porade:

biblioteka