Procesy

(Admin) #1

Witam!!!Mam małe pytanko,czy można w XP ustawić kolejność uruchamiania się procesów,tak aby pierwszy uruchamiał się np. mój

ZONE ALARM potem jakiś inny itd.

Dziękuję i czekam na odpowiedź.

Post 2

I jeszcze coś.Mam The Bata,jak można ustawić w nim skanowanie przychodzących e-maili moim antywirem,bo nie mogę znaleść tej opcji.

naucz sie używać funkcji zmień

Pysiu

(El Presidento) #2

sciagnij wtyczke do swojego antiwira z Oficialnej Strony The Bat

(Admin) #3

Dzięki,ale na tej stronie nie mają wtyczek do kasperskiego,może wiesz czy wogóle są i ewentualnie gdzie :slight_smile:

(m89) #4

z tego co wiem to w antywirze powinna być opcja skanowania poczty a co do kolejości uruchamiania procesów chyba nie ma takiej możliwości zresztą po co pierwszy miałby ładować się zone alarm ??

(Lackymen5) #5

firewall lub antywirus często jest tak zaprogramowany by uruchamiać się jako pierwszy, np. Outpost firewall Pro uruchamia się nim nawiąże się połączenie jakiegokolwiek innego programu lub usługi ( '' Runs under all Windows systems on any Internet connection with any applications'') , nie wiem jak jest w przypadku ZA , istnieje programik którym dokonać można modyfikacji aplikacji uruchamianianych w autostarcie http://www.snapfiles.com/screenshots/startdelay.htm , pozwala ustalić , które programy uruchamiane będą wcześniej a jakie dopiero potem (launch delay) http://www.r2.com.au/downloads/files/st ... 2.1b10.exe

(Admin) #6

Slyszałem,że jest taka możliwość,a zone alarm jak startuje pierwszy to blokuje późniejsze procesy jak np.windows update,który każe mi zainstalować sp2 i co mnie już mocno wkurza :slight_smile: :slight_smile: :),a po drugie zaraz po uruchomieniu kompa uruchamia sie internet i przez ten czas zanim uruchomi sie jakiś firewall,w tym przypadku ZA to moja już jakiś czas :lol:

(m89) #7

to poprostu wyłącz automatyczną aktualizację i połączenie automatyczne z netem i problem z głowy a net połączysz wtedy ręcznie bez problemu i bez strachu

(Admin) #8

Dzieki wszystkim!!!Mam jeszcze jedno pytanie ma ktoś albo wie gdzie można znaleść program do usuwania nieużywanych lub zbytecznych bibliotek DLL z pamięci :slight_smile:

(Musg) #9

programu takie nie znam

a tu masz porade:

biblioteka