Profil użytkownika

(Arigatou) #1

Po tygodniowym powrocie do domu włączyłam komputer i podczas uruchamiania pojawił mi się komunikat o treści "Profil użytkownika nie może być załadowany, może być uszkodzony" i zostałam zalogowana do kompa w profilu tymczasowym. Wszystko włączało się niemiłosiernie długo, a kiedy już weszło pojawił się Error o treści "%REMOVE_NOODERROR%" Co, jak i dlaczego? Czy istnieje możliwość przywrócenia starego profilu? iZ góry dziękuję za pomoc.

(Spam) #2

Może to pomoże:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=86128

(Arigatou) #3

Rozumiem, że muszę utworzyć nowy profil. Wiem, że aby utworzyć nowy profil trzeba zalogować się jako administator komputera. I teraz moje nawine pytanie - jak to zrobić? Skoro komputer automatycznie zalogowuje mnie w profilu tymczasowym? (patrz - mój post na górze)

(Spam) #4

Najprościej odpalić komputer w trybie awaryjnym.

Przy uruchamianiu komputera wciskasz klawisz F8 (możesz kilka razy), pojawi się ekran wyboru, na którym przy pomocy klawiszy strzałek wybierasz Tryb awaryjny i wciskasz Enter. Na ekranie logowania wybierasz konto Administrator.

Dodatkowo:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?p=652546#652546

(Arigatou) #5

Utworzyłam nowy profil i wszystko gra.

Pozostały dwa problemy.

Pierwsze - przy włączaniu kompa pojawia mi się Error "%REMOVE_NODERROR%" i komputer włącza się niemiłosiernie długo (po komunikacie "Zapraszamy" pojawia sie niebieski ekran, jest tak przez kilka minut i dopiero ładuje pulpit, wcześniej tak się nie działo) . Dlaczego tak sie dzieje i jak to zwalczyć?

(Spam) #6

W którym momencie pojawia się ten błąd?

A konkretniej?

(Arigatou) #7

Wczytuje system i po pojawieniu się komunikatu "Zapraszamy" pojawia się niebieski ekran i jest tak przez kilka minut i dopiero wchodzi pulpit. Wtedy pojawia się Error "%REMOVE_NODERROR%" i dopiero wchodzą ikony.

(Spam) #8

Najlepiej wklej logi.

(Arigatou) #9

Log z Hijacka

(Spam) #10

Log masz czysty :wink:

Spróbuj profilaktycznie:

Start --> Uruchom --> chkdsk /f

Start --> Uruchom --> sfc /scannow

BTW: Masz nieaktualną Javę --> zaktualizuj