Profile użytkowników na innej partycji

Witam

W Windows XP można było przenieść folder moje dokumenty gdzie się chciało klikając prawym przyciskiem myszy na folderze moje dokumenty na pulpicie.

Próbowałem tak samo w Vista Home Basic i nic, uruchamiają się normalne właściwości folderu, mało tego, nie ma już czegoś takiego jak folder moje dokumenty, tylko na pulpicie tworzy się folder o nazwie użytkownika aktualnie korzystającego z komputera.

I teraz pytanie: w jaki sposób mogę przenieść folder z profilami (Users) na inną partycję, ale tak, aby wszystkie systemowe skróty w oknach dialogowych działały nadal normalnie? (D:)

Chciałbym w ten sposób zabezpieczyć swoje dane przed ewentualną utratą ich na wskutek załamania systemu. Mało tego, sam mogę przypadkiem je usunąć formatując partycję systemową będąc przyzwyczajonym do tego, że moje wszystkie dokumenty są na innej partycji.

Jeżeli nie będzie sposobu, to chyba będę musiał powiększyć partycję systemową do ok. 80GB…

Dokumenty jak i inne podkatalogi “specjalne” twojego profilu mozna przenieść. Otwórz sobie Użytkownicy\ i klikaj prawym na “DOkumenty”, “obrazy”, “Muzyka” itd., we właściwościach jest “Przenieś”.

Całego Users nie wiem jak przenieść. Przenosiłem same podkatalogi mi wystarczyło.

Mea culpa. Przeoczyłem, przepraszam!