Prog. do rejestracji kto jakie strony www przeglądał

Czy zna ktoś może jakiś program ( i link do niego ), który rejestruje jakie były na danym komputerze w sieci otwierane strony (np zapisuje je w pliku przez np tydzień, który można później otworzyć)? Proszę Was o pomoc, bo mój szef sie wkurzył :cry: i kazał mi poinstalować takie programy na wszystkich stanowiskach z tym, że on chce sprawdzać kto ogląda jakie www. Sprawdzenie historii na tych komputerach raczej nie wchodzi w grę, bo co mądrzejszy pokasuje niechciane linki, a programy typu “okoszefa” są tylko do podglądu pulpitu i otwieranych wcześniej programów. Z góry dzięki Wam wielkie za pomoc, ewentualnie proszę również na maila mariuszparzych@interia.pl

Z tego co pamiętam to program XXXXX zapisuje strony jakie były wpisane w przeglądarce jak i robi co kilka minut screen z pulpitu co aktualnie było robione.


Asterisk

Tak, według opisu to jest rozwiązanie, ale we firmie mamy NOD32 i wyrzuca on ciągle, że wirusy, trojany itd (bo te programy tak chyba właśnie działają, na zasadzie trojanów). Czy znasz może jeszcze jakiś program?

Złączono Posta : 03.06.2006 (Sob) 20:02

Zna może jeszcze ktoś jakiś program, który posiadałby poszukiwaną przeze mnie funkcję?