Progos do tłumaczenia innych progosow


(Kos@) #1

Jakie są programy do tworzenia spolszczen? I skąd je sciągnać?


(lazikar) #2

Poczytaj sobie http://www.orzel.kgb.pl/gry/inne/jak_spolszczac.htm :smiley:


(Xiao19) #3

wiesz ingerecja w srodek programu niejest dokonca legalne a czy zrobienie ospowied. langa tez niejestem pewna; jesli na urzytek wlasny ok ale tak nalezy to skntaktowac z producentem programu i tyle na ten temat :wink:


(Wolin1) #4

tak właśnie jest, ale nielegalne to jest wtedy jak zmodyfikujesz ten program i jeszcze umieścisz go w necie, chyba że jest freeware bez dodatkowych zastrzeżeń


(Kos@) #5

Dobra dobra, nie mowilem przeciez ze od razu chce lamac prawo, podajcie mi tylko progosy bo i tak bede spolszczac na GNU


(pysiu) #6

jest taki program o nazwie RESTORATOR i służy on do robienia spolszczeń w programach ( dla ciekawoski dodam ze był w wersji pełnej i pl dodany do gazety ekspert nr 1/2002 )

Restorator 2.51 CHIP-CD: 03/2002

Edytor zasobów. Za pomocą tej aplikacji można zmienić wersję językową oraz tworzyć tak zwane łaty do programów (funkcja ResPatcher). Edytowanie zasobów jest proste (częścią interfejsu Restoratora 2.51 jest miniaturowy Eksplorator Windows), dzięki metodzie drag and drop wystarczy modyfikowany plik przeciągnąć w odpowiednie miejsce na drzewie zasobów. Uruchamiać po skopiowaniu na dysk twardy.

http://download.chip.pl/download_17564.html

http://www.pcmaniak.pl/index.php?page=d ... 0&start=15


(lazikar) #7

Możesz zrobić sobie spolszczenie, nie jest to łamaniem prawa. Łamaniem prawa byłoby gdybym zrobił spolszczenie i czerpał korzyści z niego. :smiley: