Program Adobe Photoshop przestał działać :(

Cześć,

Piszę z nadzieją na jakąkolwiek pomoc.

Mam problem z uruchomieniem programu adobe photoshop 7.0 i innymi wersjami na Windows Vista Home Premium. Problem polega na tym, że włączam ps’a i wyskakuje okno : Program przestał działać". Dzieje się to od paru dni. Wcześniej wszystko działało jak należy. Odinstalowałem łatki które zostały zainstalowane chwile przed tym zanim wystąpił problem, gdyż wyczytałem że to może być wina aktualizacji. Zero skutku. Próbowałem też przeinstalować program lub zainstalować go w wyższej wersji. Też nic. Macie może jakiś pomysł? Potrzebowałbym pomocy bo używam tego programu w formie zarobkowej i nie mogę pozwolić sobie na taką przerwę czy reinstalacje systemu.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź,

Dyniek

Dyniek , próbowałeś zgodność z systemem? Przedtem działało na Viście?

A czy to legalny soft?

Używałeś może ComboFix?

Soft jest legalny. Mam go z firmy w której pracuje. Wcześniej na Viście działał bez zarzutu. Przestał dwa dni temu. Nigdy nie miałem takiego problemu. Używałem ComboFix’a i SpyBot S&D. Bez rezultatu. Nie mam pojęcia co to może być. Tylko z Photoshopem mi się tak dzieje ;o

Błędy / Skutki uboczne stosowania ComboFix

Sprawdz czy nie jest przepełniony folder “Settings” .

Scieżka : C:\Users\nazwa urzytkownika\AppData\Roaming\Adobe\Photoshop\7.0 CE\Adobe Photoshop 7.0 Settings CE

Folder można usunąć , Photoshop przywruci pusty folder [ustawienia podstawowe]

Niestety nie pomogło mysz 1. Combofix’a zastosowałem po wystąpieniu problemu. Myślałem że to może jakiś backdoor, ale niestety nie. Tracę nadzieję, a nie mogę sformatować komputera. Za dużo mam tam informacji i konfiguracji…