Program antywirusowy do visty 64 bitowej


(Duffee) #1

Jak w temacie, jaki możecie polecić program antywirusowy, który będzie działać na Windows Vista Ultimate 64 bit ? Dodam iż chodzi mi o bezpłatny program. Mam program AVG w wersji 8.0 ale jest w wersji angielskiej, a wolałbym by był po polsku. I tu jeszcze jedno pytanie, by nie zakładać niepotrzebnie kolejnego tematu, mianowicie, program do usuwania szkodników (trojany , spyware itp - warunek też musi chodzić na Viście 64 bitowej - korzystam na razie z Windows Defendera, ale nie wiem czy jest bardzo skuteczny. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.


(Tomekvip22) #2

AVG może być po polsku poczytaj komentarze z 17.09.2008, 17:17 http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=19 ... #komentarz


(Duffee) #3

Zgoda, tylko jest mały szkopuł, ja na kompie mam całkowicie legalne oprogramowanie i żadne takie zabawy nie bawię się. Wolę inny program.


(StG 44) #4

Avast =P~ WD może być.


(Duffee) #5

Osobiście jakoś nie jestem przekonany do Avasta.


(Tomekvip22) #6

Zrobisz oczywiście jak uważasz aczkolwiek licencja pozwala na zmianę klucza. A skoro korzystałeś z wersji AVG free to masz od niego klucz.


(Duffee) #7

nie przekonuje mnie , i że nikt nie wspomniał o innych programach. cóż chyba muszę wybrać metodą prób i błędów - oby nie obyło się to kosztem systemu.


(Efka84) #8

ja mam tez vistę ultimate 64 i korzystam z antywira PC Tools AntiVirus, nie narzekam. jest bezpłatny, mozna do sciagnąć z tego vortalu


(dragonn) #9

avira - według mnie najlepsza z darmowych, używam dłuższy czas i żadnych problemów, co prawda jest tylko po angielsku i wyświetla reklamę przy aktualizacji ale da się przeżyć.