Program antywirusowy i do ochrony danych

Mam zamiar kupić cały pakiet i nie wiem co wybrać myślałem nad Norton 360 ale czytałem na forach ze to nie jest dobry pomysł wiec co mam kupić czekam na wasze propozycje i zalety tego programu

Jak masz dużo RAMu to Kaspersky Internet Security , jak zależy Ci na każdym MB RAMu to ESET Smart Security i ESET NOD32 Antivirus

Moje parametry kompa to AMD Athlon 64 X2 6000, ASUS M2N32-SLI, 4096 DDRAM2 800Hz, GeForce 8800 GTS Asus Top 512MB

to tak jak wyżej napisałem Kaspersky Internet Security

Norton będzie śmigał aż miło, tylko że jest dość drogi, KIS 7.0 nie ustępuje mu w działaniu a jest tańszy.

ja bym ci także polecił Kaspersky Internet Security 7 ewentualnie przy twoim sprzęcie to G Data

i tak najlepszy jest NOD32

używam go od początku i jeszcze ani razu mnie nie zawiódł

przetestuj trial:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … 0.572.0+PL

A co powiecie na to ze Norton ma urządzenia do przyspieszania systemu defragmentacji tworzenie kopii systemu z punktami przywracania. Czy przy kupnie sugerować się tym. A może dać se z tym spokój ??

Dziękuję wam wszystkim za podpowiedzi i rady dotyczące wyboru narazie pozdrawiam

Norton to potężne narzędzie, które ma wiele przydatnych funkcji. Mając taki sprzęt jak Twój pewnie bym w niego zainwestował. Nie wiem jak teraz sprawuje się np. defragmentator, ale kilka lat temu używałem Norton System Works i właśnie defragmentator był najsilniejszym elementem tego produktu.

jeśli zalerzy ci na ogromnym kombajnie to wybierz Norton 360 lub G Data Total Security

Witam

Mam następujący problem Norotn 360 wyłącza mi się sam z siebie . Po prostu pokazuje mi

norton360_by_shark103.jpg

i nie da się za nic włączyć nawet okna głównego Nortona. Pojawia się to różnie podczas chodzenia po necie, podczas ogładania , grania, niczego ( po prostu komp włączony).

Czy to jest spowodowane przez Nortona czy przez system , a może wirus, robal albo inny gnojek.

Po reinstalacji Norotna to samo po pewnym czasie.

Dla sprecyzowania mam Xp pro Sp2,