Program antywirusowy i do ochrony danych

(Andrekkk) #1

Mam zamiar kupić cały pakiet i nie wiem co wybrać myślałem nad Norton 360 ale czytałem na forach ze to nie jest dobry pomysł wiec co mam kupić czekam na wasze propozycje i zalety tego programu

(Jaroslaw Nijakowski) #2

Jak masz dużo RAMu to Kaspersky Internet Security , jak zależy Ci na każdym MB RAMu to ESET Smart Security i ESET NOD32 Antivirus

(Andrekkk) #3

Moje parametry kompa to AMD Athlon 64 X2 6000, ASUS M2N32-SLI, 4096 DDRAM2 800Hz, GeForce 8800 GTS Asus Top 512MB

(Jaroslaw Nijakowski) #4

to tak jak wyżej napisałem Kaspersky Internet Security

(Fokusmick) #5

Norton będzie śmigał aż miło, tylko że jest dość drogi, KIS 7.0 nie ustępuje mu w działaniu a jest tańszy.

(niezDarek) #6

ja bym ci także polecił Kaspersky Internet Security 7 ewentualnie przy twoim sprzęcie to G Data

(Ciupa Michal) #7

i tak najlepszy jest NOD32

używam go od początku i jeszcze ani razu mnie nie zawiódł

przetestuj trial:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... 0.572.0+PL

(Andrekkk) #8

A co powiecie na to ze Norton ma urządzenia do przyspieszania systemu defragmentacji tworzenie kopii systemu z punktami przywracania. Czy przy kupnie sugerować się tym. A może dać se z tym spokój ??

Dziękuję wam wszystkim za podpowiedzi i rady dotyczące wyboru narazie pozdrawiam

(Fokusmick) #9

Norton to potężne narzędzie, które ma wiele przydatnych funkcji. Mając taki sprzęt jak Twój pewnie bym w niego zainwestował. Nie wiem jak teraz sprawuje się np. defragmentator, ale kilka lat temu używałem Norton System Works i właśnie defragmentator był najsilniejszym elementem tego produktu.

(niezDarek) #10

jeśli zalerzy ci na ogromnym kombajnie to wybierz Norton 360 lub G Data Total Security

(Booka22) #11

Witam

Mam następujący problem Norotn 360 wyłącza mi się sam z siebie . Po prostu pokazuje mi

norton360_by_shark103.jpg

i nie da się za nic włączyć nawet okna głównego Nortona. Pojawia się to różnie podczas chodzenia po necie, podczas ogładania , grania, niczego ( po prostu komp włączony).

Czy to jest spowodowane przez Nortona czy przez system , a może wirus, robal albo inny gnojek.

Po reinstalacji Norotna to samo po pewnym czasie.

Dla sprecyzowania mam Xp pro Sp2,