Program autotype/ autouzupełnienie

Poszukuję programu umożliwiającego wpisanie do Worda97 zdefiniowanego wcześniej tekstu po wpisaniu określonego fragmentu i użyciu zdefiniowanego klawisza (lub kombinacji).

Podam przykład: potrzebuję wpisywać “Rabarbar kwadratowy i coś tam dalej” albo “Rabarbar okrągły i coś innego dalej” lub “Rabarbar trójkątny i jeszcze coś innego dalej”- autouzupełnianie nie sprawdza się (bo wpisuje tylko pierwszą pozycję).

Z racji przyzwyczajeń wolałbym ciąg_znaków_klawisz (np F12) niż szukanie na rozwijanej liście. Dodatkowo program bezpłatny,

nie wymagający uprawnień administratora do funkcjonowania (bądź z możliwością zainstalowania na dysku USB).

W dawnych czasach (Windows 3.1) był pakiet MSWorks (taki Office dla ubogich)

w którym funkcja autotekstu działała w opisany sposób- żałuję, że pomysł upadł (albo jest jakoś bardzo głęboko ukryty).

Pomińcie proszę propozycje typu zmień edytor bo nie wchodzi to w grę lub pogugluj (w tym wypadku mało efektywne).

Znalazłem takie coś ale nie wiem czy to uzupełnia tylko jedno słowo czy cały zwrot (nie mam jak sprawdzić bo mam MSO 07)

Poczytaj

http://www.pcworld.pl/news/48434/Szybki … .2000.html

http://www.pcworld.pl/news/48421/Autote … .2000.html

Nieuważnie czytałeś post (albo mętnie napisałem)- to nie to- uzupełnia tekst na podstawie kilku liter ale wybiera pierwszą pozycję. Ja szukam czegoś co uzupełni różne, zdefiniowane wcześniej teksty które mogą zaczynać się tak samo. Wordowy autotekst, jak ma zdefiniowane “Droga Jolu i cos dalej” i “Drogi Jacku, i coś tam” zawsze jak zaczyna się pisać Drog wybierze do wstawienia “Droga Jolu i cos dalej”