Program blokujący możliwość instalacji i usuwania


(system) #1

Witam. Problem polega na tym, że koleżanka ma wkurzającego brata. Usuwa jej z komputera wszystko co popadnie, a instaluje jakieś nie potrzebne rzeczy lub swoje gry. Chce jej pomóc dlatego piszę w tej sprawię. Czy jest program, który umożliwił by zablokowanie instalowania i usuwania programów i plików z komputera? Bardzo proszę o pomoc!


(Semtex) #2

Konto admina z hasłem i drugie konto zwykłe dla brata,jak hasło będzie mocne to brat nic nie zdziała.


(system) #3

Niestety, ale ten komputer jest w domu bardziej używany niż komputer brata. Tak więc korzysta z niego Mama, Tata i siostra koleżanki. Siostra zapewne powie bratu hasło gdy będzie czegoś potrzebować. Takie już są małolaty :/. Tak więc proszę o inna poradę.


(rogacz) #4

zrobić oddzielne konta dla koleżanki, jej siostry, brata i jedno wspólne dla rodziców.


(Dawidex11) #5

Spróbuj tego -> WinguardPro -> http://www.programosy.pl/program,winguard-pro.html

Opis programu:

Pozdrawiam :slight_smile:


(Breitner) #6

Dać mu po łapach i kopa w d... :smiley:

lub zakupić po pececie dla każdego i założyć hasło :smiley:


(roobal) #7

Zainteresuj się jeszcze konsolą mmc i przystawką zasad grup lokalnych, jeśli to nie Windows w wersji Home, tam można ustawiać co kto może a czego nie :slight_smile: Najprościej niech stworzy dla wszystkich konta ograniczone a hasła nikomu nie podaje albo jako poda to niech zmienia potem. Załóż hasło na BIOS aby bracholek nie mógł bootować nośników z oprogramowaniem do kasowania hasła administratora czy innych użytkowników.

Pozdrawiam!