Program COM przestał działać

przed chwilą wyskoczyło mi takie coś:

bb36cb3ceecbd39b.jpg

czy ktoś wie co jest nie tak i od czego jest ten program i dlaczego sam się wyłączył??

jest to wina kodeków zainstalowanych w komputerze… polecam k-lite mega codec pack.

Na KLite Mega Codec też to występuje - zauważyłem, że dotyczy to wyświetlania miniatur i podglądów dla plików video z napisami przy włączonej funkcji wyswietlania napisów (DirectVobSub lub któraś z bibliotek ffdshow to powoduje).

Częściej występuje to w Media Center.

Pozdrawiam

no ja niestety po zainstalowaniu tych kodeków nie zauważam żadnego problemu, więc poprostu zaproponowałem tą paczkę kodeków.

Sprawdź czy DirectVobSub jest skonfigurowany na wyświetlanie napisów i spróbuj wejść do folderu z filmem DivX + napisy *.txt

Pozdrawiam

PS KLite Mega Codec jest rzeczywiście najbardziej popularny

tak jak pisałem wcześniej, nie zauważyłem żadnych problemów, kuzyn miał zainstalowaną inną paczke kodeków, i miał identyczny problem z “COM” :slight_smile: Mam włączone napisy w DirectVobSub i wszedłem do katalogu z filmami i tekstami, i nic, 0 problemów. Windows media player też wyswietla poprawnie napisy.

A w zawartości foledru Masz ustawione wyświetlanie Miniatur czy tylko ikon?

Złączono Posta : 20.02.2007 (Wto) 11:21

Tutaj znajdziecie rozwiązanie problemu COM Surrogate

http://xp.net.pl/forum/viewtopic.php?p=81921#81921

W skrócie - problem leży w NERO

Pozdrawiam Wszystkich - szczególnie autora cytowanego postu

mam ustawione wyświetlanie miniatur, i mam zainstalowane nero, a nic nie zmieniałem w ustawieniach tak jak piszą na innym forum.