Program dla firmy

Witam. Prauję w pewnej firmie i np. mamy podpisanych kilka umów na dostawy różnego asortymentu. Łacznie kilka tysięc pozycji. Co roku podpisujemy nowe umowy ale mamy zawsze problem z określeniem ilosci danej pozycji na nastepny rok gdyz ciężko to wszystko ogarnąc. Dlatego też przydałby sięnam program w którym moglibyśmy np. wprowadzić ze na ten rok np. mamy podpisana umowe na 3000 ryz papieru A4 itp. To przykłady. Asortymentu jak napisałem bedzie bardzo dużo. Z wprowadzaniem to raczej nie bedzie problemu bo większość programów z tego co się orientuje ma mozliwośći takie. ALe nam chodzi o to że np. przychodzi fakturka z kilkoma pozycjami i np. jedna pozycja to papaier ksero 6 ryz ze zakupiono a tym samym 6 ryz wybrano z tych przykłdowych 3000 więc żeby była opcja że np. zmiejszamy o 6 ryz z jednoczesną co bardzo ważne informację ze np te 6 zostało zdjete z stanu fakturą z dnia i nr… Ale oczywiście jesli faktura ma kilka pozycji to żeby była mozliwośc takiego nanoszenia informacji na kilku pozycjach asortymantu a tym programie przy równoczesnym zmiejszeniu automatycznie w programie ilosci. Rok mija i wtedy widzimy np. ze papieru z 3000 zostalo 40 ryz a tym samym wiemy ze na następny rok 2960 np. trzeba zamówić i np. mamy podgląd w jakich ilosciach zakupywany był ten papier i jaimi fakturami zdejmowany ze stanu. To oczywiście przykład. Najlepiej jak program byłby prosty w obsłudze i miał jak najmiej funkcji tzn takie jak nam potrzeba a o jakich napisałem. To program nie w magazynie będzie bo nam chodzi o program który np. bedzie mogła prowadzić stazystka tzn nanosic wszystkie faktury aby uprościć pracę innym komórkom które podpisują umowy. program oczywiście będzie płatny i z tym się liczymy. Dziękuję za pomoc i przerpaszam jeśli troszkę zawile wszystko opisałem :slight_smile:

Skoro piszesz w dziale poszukuje, to po co powielasz bez sensu te informacje w tytule ??

Nazwij temat konkretnie.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?p=980957