Program do autołączenia się z netem

Jak w temacie. Mam neostradę i potrzebuję jakiegoś dobrego (czyli, aby zżerał mało zasobów i nie posiadał zbędnych opcji, potrzebuję programu tylko do autopołączania) programu do automatycznego łączenia się z netem, byleby to nie był autoconnect. Słyszałem, że cfosspeed ma taką opcję, ale za nic nie mogę jej znaleźć. Pozdro

ReConnect do pobrania z http://files.brothersoft.com/internet/d … _49424.zip

Osobiście polecam Autoconnect. Też miałem kiedyś taki problem.

A czemu nie autoconnect ??

BelHeI , Uzasadnij swoje zastrzeżenie dlaczego nie może to być (chyba najlepszy do tego celu i do tego polski) program autoconnect, to może będziemy mogli polecić Ci coś innego, spełniającego Twoje wyrafinowane wymagania.

(czyli, aby zżerał mało zasobów i nie posiadał zbędnych opcji, potrzebuję programu tylko do autopołączania)

Lacz sie w takim razie bezposrednio przez polaczenie windowsowe. Utworz takowe w panelu sterowania/polaczeniach sieciowych we wlasciwosciach odznacz monit o nazwe uzytkowanika, haslo certyfikat itp. Dodaj to do autostartu i powinno smigac bez zadnego dodatkowego softu.

Taki sposób będzie mnie połączać tylko zaraz po odpaleniu kompa, a ja potrzebuje programu, który wznowi połączenie po rozłączeniu. W skrócie to chcę móc pobierać pliki z rapidshare nie mając konta premium, a do tego potrzebny mi jest program który ustanawia nowe połączenie zaraz po rozłączeniu z netem, przez co nie będę musiał ciągle stać przed kompem i robić tego manualnie (plik bat do rozłączania już mam).

mb2707 pewnie wie dlaczego. Mianowicie: http://forum.dobreprogramy.pl/autoconnect-blad-krytyczny-podczas-zamykania-systemu-t251300.html

Mam podobny błąd przy używaniu autoconnecta, tylko mi nie wywala błędu krytycznego tylko normalny błąd i aby komputer się wyłączył muszę zawsze wciskać “ok” zamykając okienko z błędem (wcześniej używałem autoconnecta przez pół roku mimo tego błędu ale teraz po formacie jak już instaluję nowe programy to wolę poszukać sobie czegoś czym mógłbym zastąpić autocon.).

Dzięki, wypróbuje.

Edit:

Tylko, że ja nigdy nie miałem wersji testowej. A jak nawet była to poszła podczas formatowania i teraz po ściągnięciu całkowicie nowej instalki dalej miałem ten błąd temu właśnie chcę jakiś inny program, bo z tym już próbowałem na 1000 sposobów i nic nie naprawiło tego błędu.

Miałem ten błąd jak zainstalowałem wersję testową. Odinstalowałem ją dokładnie za pomocą Revo Uninstaler, zainstalowałem wersję stabilną i od kilku miesięcy zero problemów.

Gadka szmatka. Bez żadnego dodatkowego softu można windowsowskie połączenie tak skonfigurować, że będzie się automatycznie wybierało (także w przypadku rozłaczenia) Co do bat’a, to pod modemowce można zrobić fajnego reconnecta - nie tylko rozłączy, ale i połaczy ponownie (z nowym IP).

@echo off

rasdial "Internet ADSL" /disconnect

rasdial "Internet ADSL" "login@neostrada.pl" "hasło"

Co do AutoConnecta to polecam wersje v0.1.2.5. Zero problemów od kiedy jej używam