Program do backupu danych


(trubul.as999) #1

Witam. Zamierzam sformatować dysk i zainstalować system na nowo. Mam 2 partycje: systemową i z plikami, jednak jest taka potrzeba, aby sformatować obie. Potrzebny mi darmowy programik do backupu danych. Dobrze by było (o ile taki jest), aby ten program zrobił taką kopię np. gier i programów, aby potem nie było z nimi problemów (np. że gra nie została dobrze zainstalowana).

Jeśli zna ktoś jeszcze jakiś dobry program do backupu rejestru, to byłbym wdzięczny :smiley:


(pysiu) #2

o np. http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... ackup+3.04 i reszta http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1& ... cja+danych

a co do przywracania programów to w gazecie Komputer Świat masz taki program :slight_smile: http://www.komputerswiat.pl/czasopismo/ ... -2009.aspx


(trubul.as999) #3

OK. Dzięki za linki :slight_smile:

Co do tego programu który przywraca inne programy, to wiedziałem, że był w Komputerze Świecie ostatnio, ale nie wiedziałem w którym :stuck_out_tongue:

A znasz jakiś program do backupu rejestru (aby nie było błędów w nowym rejestrze). Czy może da się jakoś to zrobić z poziomu Windowsowego rejestru?


(roobal) #4

Wykanaj sobie obraz poszczególnych partycji programem Partimage, który znajdziesz w GParted LiveCD lub obraz całego dysku przy pomocy CloneZilla, oferuje również wykonanie kopii bezpośrednio na serwer ftp lub inny komputer w LAN albo po prostu na inny nośnik.

Pozdrawiam!


(trubul.as999) #5

OK. Dziękuję za programy. Na pewno się przydadzą.