Program do blokowania ekranu na hasło


(Mf Drozdz) #1

Witam serdecznie,

Taka mała sprawe mam. Mianowicie wydaje mi się ze przeszukałem już caly internet a jednak nic nie znalazłem. Zatem postanowiłem zarejestrować sie tutaj i zapytać najbardziej doświadczonych ludzi z netu. Mianowicie poszukuje prostego programu (darmowego, freeware) do blokowania ekranu. Chodzi o to że wiem o takiej możliwosci w samym systemie Xp. Jednak ja nie chce wpisywać tego samego hasła co przy logowaniu. Chce ustawić inne hasło.

Prosze poratujcie mnie linkiem do programu takiego. Naprawdę z góry dziękuje. Pozdrawiam


(Cedar) #2

Za daleko szukasz - systemowy wygaszacz to umożliwia.


(Mf Drozdz) #3

No to jeśli możesz kolego to poprowadz mnie przez ten proces ponieważ jak ja używam systemowego to moge używac tylko tego hasła co mam przy logowaniu... a musze mieć inne hasło.To jest własnie dla mnie zagadka. Pozdrawiam.


(ahonen97) #4

http://programyzadarmo.net.pl/2011/05/0 ... more-11939 polecam jak dobrze zrozumiałem że o taki program ci chodzi


(Dnlnwck7) #5

PPM na pulpicie -> Właściwości -> Wygaszacz ekranu. Zaznacz "Po wznowieniu chroń hasłem".


(Mf Drozdz) #6

ahonen97, dziekuje programik jest dobry. Jednak nie doskonały. Ja szukam dokładnie takie programu jaki podales czyli żeby byla mozliwosc zablokowania ekranu i odblokowanie na hasło ktore sam podam. Jednak dobrze by było gdyby ta blokada systemu sie sama właczala i wowczas po kliknieciu moglbyś wpisac swoje hasło. Jeśli taki program ktoś zna to poprosze o link.

Danny, ja mam swiadomosc o mozliwosciach systemu windows Xp jednak ja potrzebuje móc ustawić swoje osobne hasło. Natomiast to co oferuje windows daje mi możliwość uzycia tego samego hasła ktore używam do logowania... Nie o to mi chodzi...

Pozdro.


(djgrzenio) #7

Win+L (lock)