Program do całkowitego BackUp'u Windowsa

Witam,

Poszukuję programu dzięki któremu będę mógł zrobić kopię tego wszystkiego co mam na hdd w laptopie łącznie z windowsem.

Oczekiwał bym od programu utworzenia czegoś w rodzaju obrazu dysku i zapisania konkretnym miejscu (przenośny hdd, serwer plików itd)

W przypadku skasowania danych czy powstania jakichkolwiek błędów systemowych na hdd w laptopie klikam w programie PRZYWRÓĆ i wszystkie dane wracają do chwili kiedy tworzona była kopia. Nie szukam programu który zrobi kopie tylko MOJE DOKUMENTÓW albo INNEGO FOLDERU.

Polecam Acronis True Image - sprawdzony i niezawodny choć płatny

Istnieją darmowe odpowiedniki jak Paragon Drive Backup, czy Easeus Todo Backup, ale obydwa albo są wadliwe, albo nie mogę ich ogarnąć.

http://www.dobreprogramy.pl/Acronis-Tru … 12973.html

http://www.dobreprogramy.pl/Paragon-Bac … 15537.html

http://www.dobreprogramy.pl/EASEUS-Todo … 22326.html

Norton Ghost.

Clonezilla dokładny opis jak zrobić obraz znajdziesz tutaj, kiedyś korzystałem jeszcze z WISP’a i mam wrażenie że jest prostszy dla niedoświadczonych użytkowników instrukcje co i jak zrobić znajdziesz na stronie projektu.

Oba programy mają tą przewagę nad Ghostem że są darmowe.

Jeśli to Windows 7 to masz tam wbudowany backup (obraz systemu). Możesz go zrobić na płyty, dyski itp.

Polecam gorąco CloneZillę. Jeśli szukasz czegoś bardziej windowsowatego i darmowego bez szukania w czasopismach, rozwiązanie EASUS’a powinno spełnić Twoje oczekiwania, choć tak jak mówiłem - CloneZilla na moje spisuje się najlepiej, w kwestii idealnej kopii całego dysku.