Program do całkowitego wyczyszczenia dysku

z partycji , plików itd tak żeby był ‘jak ze sklepu’ :stuck_out_tongue:

tylko żeby dało sie go wrzucić na CD ponieważ napędu dyskietek nie posiadam ;d

Jest coś takiego jak Seatools

Ja tym programem wyczyściłem sobie dysk bo miałem problemy z moim seagate’em i pomogło :slight_smile:

A tu masz Acronisa, co prawda wersja testowa ale pozwala na trwałe i bezpieczne usunięcie danych a pewnie o to Ci właśnie chodzi :slight_smile:

no dysk cos mi nie za szybko chodzi charczy itd ;d

ale nie wymienileś programów które by mi sie przydaly … nie chodzi mi o bawienie sie w jakies zerowanie dysku itd …chce poprostu sformatować dysk tak żeby zrobić potem od nowa partycje itd …

i trzeba mi program który uruchamiałby sie z plyty a nie z dyskietki.

antiferno

w temacie napisałeś żeby był “czyściutki” więc zerowanie byłoby najlepszym rozwiązaniem.

jednak pisząc

zaprzeczasz sam sobie.

jeżeli chodzi ci …

możesz zrobić to podczas instalacji systemu.Ewentualnie narzędziem o nazwie

:arrow: GParted

Jednak musisz sie zdecydować co chcesz zrobić ??

hmm no chyba chodzi o to ;d tylko nie chce sie bawić z jakimis algorytmami nie sprzedaje dysku czy cos takiego …

poprostu chce zrobić wszystko od nowa moze to cos mu pomoze bo ostatnio wolno chodzi itd…

ale to bedzie chyba to , dzieki :slight_smile:

Obraz w formacie ISO bootowalnej płyty opartej na dyskietce startowej systemu Windows 98.

Na płycie znajdują się programy narzędziowe i naprawcze przeznaczone do partycjonowania i formatowania

dysków twardych. Po rozpakowaniu obraz płyty należy “wypalić” za pomocą programu do nagrywania płyt CD

lub DVD.

http://rapidshare.com/files/91438234/Win98BootCD.rar

To powinno się spodobać