Program do czyszczenia ze zbednych plików

Witam serdecznie! !!

szukam programu do czyszczenia kompa ze zbednych plików i tym podobne zależy mi na programie w polskiej wersji językowej.

Witam,

zajrzyj i Sama oceń, czy jv16 PowerTools będzie właściwy. :wink:

Darmowy i po polsku EasyCleaner

Ten jest najlepszy:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=55&id=107

I polska lokalizacja:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=39&id=768

Nie wiem czy autorce topica chodziło o programy kasujące aplikacje szpiegujące :? :? :?

chodziło mi o taki program jak EasyCleaner lub podobny a Adware jest rzeczywiście innego typu programem. ale mimo to dziekuję.

CCleaner

System Cleaner 4.96

ja używam Ashampoo WinOptimizer Platinum Suite 2 :stuck_out_tongue:

Odkurzacz 8.5 Pro PL

ja z kolei dodam następujące ‘‘miotełki’’ dla systemu :wink:

-Find Junk Files 3.0 - http://www.iclaxton.com/fjf_large.jpg , programik przyjazdny i bezpieczny, robi kopie usuwanych plików, wyszukuje więcej niż 165 typów plików-śmieci zapychających system. W przeciwieństwie do innych programów pozwala wybrać rodzaj napędu do przeskanowania w celu oczyszczenia , typy plików oraz foldery .

można pobrać stąd http://www.iclaxton.com/findjunkfiles.html

  • IE Privacy Keeper 2.3 - program, przy pomocy którego można automatycznie wyczyścić wszystkie trasy wędrówek po internecie przy zamykaniu systemu http://www.unhsolutions.com/IEPK/ , działający na zasadzie : uruchom i zapomnij. Można wybrać czyszczenie URL historii odwiedzanych stron z zachowaniem wybranych, tymczasowe pliki internetowe, ciasteczka cookies( z zachowaniem wybranych) , autouzupelnianie , pliki tymczasowe windows oraz kosz. Dodatkowo jest możliwość wyczyszczenia śladów z rejestru i bezpiecznego usuwania plików bez możliwości odzyskania tradycyjnymi metodami.

do pobrania http://www.browsertools.net/downloads/I … Keeper.exe

-G-Lock Temp Cleaner 2.0 - http://www.webattack.com/screenshots/glocktemp.htm . Programik umożliwia uwolnienie przestrzeni na dysku twardym poprzez usunięcie zbędnych plików (także plików zip w archiwach). Łatwy w uzyciu usuwa pliki do kosza by móc przywrócić je w przypadku pomyłki. Szybki i niezawodny. http://freedownloadscenter.com/Reviews/r666.html