Program do darmowych rozmów na stacjonarne?

Znacie jakies programy z ktorych mozna dzwonic za darmo na domowe do Polski i do Włoch, oprocz VoipBustera?

pozdro

Kilka miesięcy temu miałem VoipBustera, można było dzwonić nawet na stacjonarne i rozmawiać za darmo dwie minuty. Potem co jakiś czas skracali długość gadania. A na koniec woogle nie można było gadać z Polską ale to przeszłość.

Nie wiem jak jest teraz ale co Ci w nim nie odpowiada. Bo o ile dobrze wiem to do Włoch można jeszcze dzwonić :?

Jeżeli chodzi Ci tylko o darmowe rozmowy z komputera na komputer a nie na stacjonarne to może zobacz program Skype.

Polecam VoipDiscount :spoko:

Jest podobny do VoipBustera ,ale jak narazie można dzwonić wszędzie.

Nawet do Włoch.

No polecam też można dzwonić narazie tylko minute rozmawiałem a tu jest jakiś limit czy jak Bunio ile można dzwonić.

shamanos proszę poprawić tytuł na konkretny

W Voipbusterze nie moge sie zalogowac mimo ze podaje poprawne chaslo i login. Obczaje tego VoipDiscounta. A skype nie da rady, bo tam gdzie dzwonie to nie maja neta.

pozdro

Złączono Posta : 09.05.2006 (Wto) 18:57

ej w tym voipdiscount robi mi sie tak samo jak w voip busterze. Gdy sie chce zalogowac na istniejacego juz usera to mi wyskakuje http://img337.imageshack.us/img337/9274 … ord6su.jpg, chociaz na bank wiem ze wszystko dobrze wpisałem

a jak chce utworzyc nowego usera to : http://img337.imageshack.us/img337/6425/error7gj.jpg

Wiecie moze o co chodzi?

==================================

Nie wklejaj tak dużych obrazów - rozjeżdzają forum !!

monczkin

Miałem to samo w Voipbuster. Też nie mogłem się zalogować i nie wiem o co chodziło. W VoipDiscount wszystko poszło bez problemu.

Aktualnie można dzwonić minutę.

Ale jeżeli się rozłączysz i połączysz ,to masz kolejną minutę dla siebie. :wink:

jak w tym programie VoipDiscout należy wpisać poprawnie numer do którego dzwonie?? wpisuje np 0048032XXXXXXX i nic, próbowałem różnych kombinacji i nic , poradzcie coś

edit:

a juz mam należy dzwonić według wzoru+48(kierunkowy np32)XXX XX XX

Hey mam ten program i idzie nawet dzwonić na komórki programik jest rewela :wink: lepszego nie widziałem.Pozdrawiam