Program Do Deformacji Głosu, Poszukuję


(Emilbat) #1

Witam wszystkich. Proszę Was o pomoc w znalezieniu programu, który zniekształcałby ludzki głos na wzór jak robią to ostatnio w najnowszych piosenkach, jest tego coraz więcej. Jako przykład niech posłuży Wam refren z tej piosenki http://xkamykx.wrzuta.pl/audio/84uzH2M7 ... ider_pt._2 lub z tej http://roxxxi.wrzuta.pl/audio/5a3ANUidN ... _heartless. Chodzi mi o to "falowanie" głosu, sam nie wiem jak to dokładnie nazwać. Mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi i wiecie w jaki sposób zrobić taki efekt. Z góry dziękuję za pomoc.


(roobal) #2

Linki nie działają, falowanie czy w ogóle zmianę barwy głosu uzyskasz w każdym programie do obróbki dźwięku nakładając odpowiednie filtry, np. w Cool Edit, Adobe Audition, wtyczki Waves itd. Audacious również oferuje filtry i różnego rodzaju efekty.

Tak na marginesie, jak dla mnie takie zmienianie głosu jest bardzo przeciętne, wolę jak ktoś wymyśla coś oryginalnego a nie kopiuje jeden od drugiego bo się lepiej sprzedaje albo jest modne, taka osoba nie jest dla mnie artystą, artysta przede wszystkim dąży do oryginalności swojego stylu.

Pozdrawiam!


(Emilbat) #3

Jeśli linki nie działają to proszę posłuchać sam początek piosenki Kanye West - Heartless. Do zmiany swojego głosu używał jakiegoś auto-tunera. Ja niespecjanie się na tym znam, ale może Wam to coś mówi?