Program do Dobrego montażu filmu

(Panika16) #1

Szukam programu w którym do filmu będę mógł dodać jakieś fajne efekty Wizualne mniej więcej takie jak z programu : "Windows DVD marker"

Tylko że tam się nagrywa a ja potrzebuje podobnego programu gdzie zrobie efektowne rozpoczęcie filmu i dodam ciekawe efekty jak właśnie w tym programie.

(Ascent) #2

Jeśli chodzi Ci o zaawansowane i profesjonalne programy do montażu filmów to proponuję taki zestaw: Sony Vegas do 'podstawowego' montażu filmów oraz Adobe After Effects do tworzenia wszelakich efektów.

A jeżeli chodzi ci o coś prostszego to może Ulead VideoStudio albo Pinnacle Studio?

(Panika16) #3

A który jest Bezpłatny?

(Ascent) #4

Trudno będzie znaleźć bezpłatny program tego typu, podane przeze mnie są w wersji testowej. Możesz spróbować także tego narzędzia: Photostage Slideshow (bezpłatny) bądź Pinnacle VideoSpin.

(Cyndie7) #5

Pana Administratora uprzejmie przepraszam za to ,,podpięcie''. :smiley: Pozdrawiam

-- Dodane 23.11.2012 (Pt) 12:44 --

Szukam programu do montażu filmu. Materiał jest nagrany na kamerze cyfrowej. Zna ktoś program w języku polskim, na Windowsa XP, z możliwością robienia napisów, podkładania głosu lektora bądź ścieżki dźwiękowej(muzyki) czy też napisów??? Ostatecznie mogła by to być wersja w j.angielskim. Byłabym wdzięczna za podpowiedź.

-- Dodane 26.11.2012 (Pn) 19:54 --

Czy ktoś z Was używał Corel Video Studio Pro X3? Korzystam z łatwej jego wersji z 2010 r. Co sądzicie o nim? Mam problem z zaimportowaniem materiału do obróbki. Pierwsza płyta została zaimportowana ok ale przy kolejnej nie daje.

A mam takich płyt z 1 h materiałem aż 9 :frowning: . A jeśli chciałabym importować materiał bezpośrednio z kamery to jakiego kabla ( nazwa) muszę szukać, bo w komplecie z kamerką nie mam :frowning:

-- Dodane 27.11.2012 (Wt) 9:30 --

A propos kabla do komputera i kamery to chodzi o kamerę: Panasonic NV-GS400 4.0 Omega Pixel.