Program do dodaniania 2 ścieżek dźwiękowych

Witam mam taki problem znacie może jakiś konkretny program gdzie mógłbym dodać do filmu który jest w systemie Pal formacie MPEG 2 z rozdzielczością 720/576 2 ścieżki dźwiękowe jedna to format w systemie Dolby Digital 5:1 a drugi to DTS czy jest jakiś program gdzie mogę dodać te 2 ścieżki tylko do samego obrazu synchronizacja jest zrobiona i wszystko działa perfekt.Tylko jak już wsp.jakim programem teraz to połączyć aby można nagrać na płytę dvd i odtwarzać na sprzęcie stacjonarnym mam tu na myśli kino domowe i za pomocą przycisku na pilocie do odtwarzacza dvd ( przycisk audio ) mieć do wyboru jak już wspominałem ścieżkę w systemie Dolby Digital czyli format AC3 w 5:1 lub dźwięk DTS Surround w pliku wav też dźwięk 5:1 hmmm…???

Będę wdzięczny za pomoc gdyż w programie gdzie chciałem stworzyć menu do filmu i dodać ścieżki dźwiękowe niestety program ma taką opcję ale tylko obsługuje format wyjściowy AC3 niestety a jest nim Video Deluxe 18 PLUS , pozdrawiam i liczę na odpowiedzi.

Myślę że potrzebny ci jest jakiś bardziej zaawansowany program do masteringu dvd.

Niestety nie znam żadnego na tyle rozbudowanego aby dało się tworzyć menu wyboru ścieżki audio.