Program do dodawania pozycji w Uruchom

Kiedys miałem taki mały fajny programik, ale ostanio doświadczyłem nie miłego formatu przez co utraciłem ten program.

Mozna nim było dodawac do uruchom pozycjie i nie mialo sie wtedy całego pulpitu w ikonach.

Dodawało sie Przegladarke Opera pod kluczem Opera, albo FireFoxa pod kluczem FF. Klucze moznabylo wybierać.

Prosze o pomoc

:slight_smile: Po, krótkich wakacjach znów jestem na forum :slight_smile:

Programiku nie znam, ale znam inną metodę. Start>Uruchom>regedit>HKEY_LOCAL_MACHINE>Software>Microsoft>Windows>CurrentVersion>AppPaths. Kliknij PPM na nazwie klucza AppPaths i wybierz Nowy > Klucz. Nadaj jakąś nazwę programu + rozszerzenie .exe. Dwukrotnie kliknij na plik (Domyślna) po prawej stronie. W polu dane wartości podaj ścieżkę do programu. Kliknij PPM w polu po prawej stronie i wybierz Nowy > Wartość ciągu. Nadaj wartości nazwę Path. Otwórz wartość i w pole Dane wartości wpisz ścieżkę do programu. Aby dodać nową aplikację powtórz czynności od punktu [3].

Metoda by pixel_man

Pozdrawiam

Dzięki ale nadal szukam tego programu bo poprostu szyciej bedzie z 60 aplikacji programem wgrac niż w rejestrze sie męczyć :stuck_out_tongue:

ja stosuję jv16 PowerTools 2006

ale jak tobie się widzi…

Ja również dziękuje, troche bedzie pracy ale zadzaiała :smiley: