Program do dzielenia internetu między jDown., a przeglądarką

(Wawrzyn87) #1

Mam internet od Netii 20Mb i używam go przez wifi. I mam taki problem, że jeśli ściągam jDownloaderem całą szybkością łącza to nie zostaje mi nic zasobów (Mb) na przeglądarkę internetową. W moim przypadku jest to Google Chrome, które poprostu staje i nie wczytuje stron jakby wcale internetu nie było :confused: Czym można jakoś rodzielić internet, żeby przy ściąganiu zostawić sobie choć minimalny zapas Mb do korzystania z przeglądarki? Proszę o pomoc

(Pharun) #2

z tego co wiem to w ustawieniach jDownloadera można ustawić jaką szybkością ma ściągać maksymalnie - polecam zapoznanie się z ustawieniami programu. Jeżeli masz 20Mb łącze znaczy że max ściągasz z szybkością 2560kbps - ustaw w ustawieniach programu Max Download Speed na np 1280kbps i masz wole drugie tyle na przeglądarkę.

(Barry06) #3

Ewentualnie możesz skorzystać z programu cFosSpeed - zarządza on ruchem, może nadać wyższy priorytet przeglądarce, dzięki czemu nie będzie tak mulić. Program jest płatny (30 zł).

LINK

(system) #4

na routerze możesz sobie to ustawić.

(Pharun) #5

to czy może to akurat zależy od tego jaki router i jakie oprogramowanie ma z tego co mi wiadomo.