Program do edycji PDF

Posiadam plik pdf z grafiką i tekstem, muszę w tym pliku edytować tekst. Czy jest jakiś program, który mi to umożliwi?

Dodam, że próbowałem parę darmowych programów z tym, że konwertował mi pdf na inne pliki z tym, że nic nie mogłem edytować.

Tutaj >>> http://www.pdfonline.com/ spróbuj.

pozdrawiam

Na tej stronie konwertuje plik pdf do worda z tym, że w wordzie nie na rady go edytować, bo wstawiony jest obiekt jako obraz. Mi chodzi o program w, którym edytuję tekst w pdf.

Spróbuj w inkscape wyedytować i potem z powrotem zapisać jako pdf…Albo ściągnij testową wersję corela x7.

Na twoje pytanie najłatwiej odpowiedzieć NIE bo w sumie chodzi o to aby przeciętny człowiek nie edytował .pdf

Płatny edytor  Adobe Reader - tak (Nie chodzi mi o powszechnie znana przeglądarkę plików .pdf)

Program PDF XCange Viewer potrafi dopisywać do plików pdf teksty ale to widać że jest dopisane inną czcionką.

Jest tak zapewne dlatego, że .pdf jest obrazem pliku, który chcesz edytować. W takiej sytuacji konwerter nie pomoże.

pozdrawiam

Spróbuj Foxit Reader.

Nie da się bezpośrednio edytować tekstu ale możesz wstawiać komentarz jako textbox, który zasłoni orginalny tekst. Jeżeli jesteś w stanie dobrać czcionkę i rozmiar będzie ok.