Program do edycji PDF

(fiku$) #1

Posiadam plik pdf z grafiką i tekstem, muszę w tym pliku edytować tekst. Czy jest jakiś program, który mi to umożliwi?

Dodam, że próbowałem parę darmowych programów z tym, że konwertował mi pdf na inne pliki z tym, że nic nie mogłem edytować.

(krch) #2

Tutaj >>> http://www.pdfonline.com/ spróbuj.

pozdrawiam

(fiku$) #3

Na tej stronie konwertuje plik pdf do worda z tym, że w wordzie nie na rady go edytować, bo wstawiony jest obiekt jako obraz. Mi chodzi o program w, którym edytuję tekst w pdf.

(tedi70) #4

Spróbuj w inkscape wyedytować i potem z powrotem zapisać jako pdf…Albo ściągnij testową wersję corela x7.

(j24) #5

Na twoje pytanie najłatwiej odpowiedzieć NIE bo w sumie chodzi o to aby przeciętny człowiek nie edytował .pdf

Płatny edytor  Adobe Reader - tak (Nie chodzi mi o powszechnie znana przeglądarkę plików .pdf)

Program PDF XCange Viewer potrafi dopisywać do plików pdf teksty ale to widać że jest dopisane inną czcionką.

(krch) #6

Jest tak zapewne dlatego, że .pdf jest obrazem pliku, który chcesz edytować. W takiej sytuacji konwerter nie pomoże.

pozdrawiam

(_nikt79_) #7

Spróbuj Foxit Reader.

Nie da się bezpośrednio edytować tekstu ale możesz wstawiać komentarz jako textbox, który zasłoni orginalny tekst. Jeżeli jesteś w stanie dobrać czcionkę i rozmiar będzie ok.