Program do Edycji pliku .exe

Witam.

Jest taki program do edycji Pliku .exe ?

lub czy jest taki jakiś sposób na to ?

Pozdrawiam.

Nie ma sposobu uniwersalnego, zatem nie ma i programu. Proponuje naukę hex + assembler.

Można: http://www.google.pl/search?client=fire … j+w+Google

Ale jak poprzednik napisał to jest podgląd i edycja hex. Kiedyś udało mi się znaleźć program którym można explortować pliki z aplikacji ale niepamiętam jak on się nazywa i nie mam go na hdd.

Ale istnieje jakis program do tego tylko jaki ??

OT --> Kosz

Do edycji pliku z rozszerzeniem (.exe), (.dll) i innych można użyć Restoratora lub darmowego XN Resource Editor

z tym że marnie sobie obydwa programy radzą z edycją plików instalacyjnych, raz udało mi się stworzyć plik instalacyjny i następnie plików oprogramowania nie mogłem w żaden sposób usunąć, a nie wspominam o deinstalacji która po prostu w żaden sposób nie była możliwa.

Masz rację, ale po zastosowaniu Uniwersal Extractora i wyodrębnieniu (wyciągnięciu) plików z instalatorów (.msi), (.setup) czy właśnie (.exe) pozwalają wtedy na ich edycję.

ooo w taki sposób nie próbowałem, jak dorwę coś do ewentualnej edycji to zobaczę

Czyli trzeba sie troche namęczyc ??

z tym wszytkim…

Tak :slight_smile:

Wielkie sorki , miałem zły dzień . Myślałem że to było w dziale PROBLEMY . Jeszcze raz sorki !!