Program do edycji tagów (konkretna sytuacja)

(siara_acm) #1

Poszukuje programu do edycji tagów mp3. Wiem, że to można robić ręcznie, lecz to samo, w ten sam sposób, chce zmienić w wieeeelu empetrójkach, a to będzie zbyt pracochłonne. Mianowicie, chodzi tylko o zedytowanie tagów w taki sposób, żeby:

Wykonwaca: X feat. Y

Tytuł: Z

zmieniło się na:

Wykonawca: X

Tytuł: Z ( feat. Y )

Chcę to zrobić, by mieć porządek w bibliotece Last.fm. Czy istnieje jakiś w miare prosty program, który pozwoli mi zedytować w taki sposób kilkaset mp3 na raz? Bardzo potrzebuje czegoś takiego.

(art678) #2

Cześć .

Ja do tego typu rzeczy proponuję ten program:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... p3tag+2.41

chociaż to co chcesz zrobić, można łatwo wykonać zarówno w winampie jak i w WMP (10)

(Frog) #3

OTy --> Kosz

(siara_acm) #4

Myślę, że nie zostałem zrozumiany. Chodzi mi o edycję tagów, które są bardzo podobne, mają taką samą 'formułkę' X feat. Y - Tittle (czy X feat. Y, Y ,Y - Tittle). Chcę to zrobić tak, by po ustawieniu danego programu, wpisaniu jakby nowej formułki, tagi zedytowały mi się w ten sam sposób, ale AUTOMATYCZNIE. Mp3tag pozwala mi na to samo, co ręcznie mogę zrobić w Winampie, co jest pracochłonne, nie potrzebuje czegoś takiego.

(art678) #5

Wg tego co zrozumiałem chodzi ci o:

jednoczesną zmianę tagów w np 100 mp3?

Tag artysta chcesz przerobić na tytuł?

W winampie wchodzisz do biblioteki zaznaczasz utwory do zaznaczenia (kilka) PPM-> edytuj zaznaczone utwory.

w otwartym oknie zmieniasz hurtowo to czego potrzebujesz