Program do filmów, seriali, audiobooków, książek

Czy istnieje taki program, w którym mam zakładki: filmy, seriale, audiobooki, książki

i np. wejdę w zakładkę seriale i tam będę mógł sobie dodawać do listy seriale jakieś np. The Walking Dead, zapisać sobie, na którym odcinku skończyłem go oglądać, a jeśli obejrzałem już wszystkie odcinki, a wychodzą kolejne niedługo, to chcę móc obok sobie zapisać datę wyjścia następnego odcinka (datę sam sobie sprawdzę na filmweb) i fajnie byłoby, gdyby program mógł przypominać mi, że właśnie (tego dnia) ukazał się nowy odcinek serialu.

Mile widziane byłoby też pokolorowanie wybranych tytułów na liście, bo czasem ktoś może oglądać film, obejrzy godzinę filmu i zostanie mu ponad godzina filmu nieobejrzanego, to sobie w programie zapisze, że skończył oglądać film w momencie np. 59 minuty i dodatkowo sobie pokoloruje tytuł filmu na czerwono (tło) by rzucał się w oczy na liście.

A książki i audiobooki to prosta sprawa, obok tytułu sobie zapiszę stronę np. 112, a jak to audiobook to np. część: 16

I tyle.

btw. całą listę tytułów, program powinien sortować alfabetycznie.

Są takie programy, czy na 99,98% nie ma ani jednego? Jeśli nie istnieją, to najwyżej sam sobie zrobię taki program.

Jeżeli chodzi o filmy i seriale, to powrót do ostatniego odtwarzanego momentu posiada chociażby bestplayer (jak wybierzesz z ostatnio odtwarzanych).

Książki czytam tylko papierowe albo na androidzie - tam aldiko zawsze zapamiętuje gdzie skończyłeś dla każdej pozycji.

O audiobookach się nie wypowiem.

O kombajnie video+audio+czytanie nie słyszałem, ale jeżeli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego (zazwyczaj).

Jeżeli potrafisz i dane chcesz wprowadzać sam, to chyba najlepsze wyjście. Możesz też sprawdzić czy nie istnieje api pozwalające notować informacje automatycznie/na kliknięcie/zaczytać z cache czy tam tempa albo poprosić autora o rozważenie dodania takiej funkjonalności.

W przeglądarkach pdf zapamiętuje Ci ostatnią przeczytaną stronę.

Jest też stronka z serialami, która informuje na stronie głównej o pojawieniu się nowego odcinka danego serialu.

Oglądanie filmów od przerwanego momentu: http://www.dobreprogramy.pl/SMPlayer,Program,Windows,13051.html

 

Ćwiczenie pamięci też jest dobrą sprawą:)