Program do filmów

Witam mam problem bo nie wiem jakiego programu użyć żeby polepszyć jakość odcinka DB z rozdzielczości 720x576 na większą.

Do CSI napisz xD

kamilkom , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

kamilkom , nie da się zrobić Ferrari z Malucha i tyle w tym temacie.

Masz ten film w rozdzielczości DVD. Jeśli chcesz go mieć w wyższej to musisz zakupić go na płycie Blu-ray - jeśli masz odtwarzacz naturalnie. 8)

Ewentualnie mieć odtwarzacz DVD z upscalingem (z obrazu DVD skaluje do HD)

Ale mi chodzi o zwiększenie jakości obrazu filmu avi.(Any Video Converter program może być) ?

Widzę, że trzeba to napisać wprost, zanim temat poleci do kosza.

Nie można zwiększyć jakości obrazu filmu. Żadnego. Możesz go kupić na blu-ray i jeszcze raz zgrać do avi w lepszej jakości. No ewentualnie przepuścić przez jakieś filtry i go wyostrzyć, czy zwiększyć kontrast, ale czy to będzie polepszenie jakości to bym się kłócił. Ty chcesz zwiększyć rozdzielczość, czyli zmniejszyć jakość, bo będzie to sztuczne dołożenie pikseli, których nie ma w Twoim pliku. Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę.

Ale ja chce usunąć pikselozole i takie kosmetyczne bajery.

:x Przecież ci piszemy że _ NIE DA SIĘ _ tego zrobić… #-o

Co prawda istnieją programy których zadaniem jest zrobienie czegoś takiego ale są to drogie płatne programy a i tak efekty są marne.

Kiedyś dla testu użyłem programu vReveal: pół godziny zajęło mu przetworzenie półtora minutowego clipa a i tak efekt był raczej mierny a na dodatek program poprzekręcał obraz na boki przy dynamicznych scenach - żal.

Ale czytałem że z avi na rmvb sie przerabia i lepsza jakość wtedy.

Czytaj dalej takie bzdury do dobrze na tym wyjdziesz…

Ja się powtarzać nie będę (tylko zacytuję):

Koniec i kropka.

A jeśli taka odpowiedź ci nie pasuje to idź tam gdzie ci na każdą bzdurę przytakną.