Program do ikon xp

(Krzeczkowskim) #1

Poszukuje programu za pomocą którego mogł bym zmienić niektóre ikony w xp . Mam strone na której są super ikonki ale nie umiem ich uruchomić w swoim komputerze . http://xp.xicons.com/index12.html Niech mi ktoś podpowie czy to jest ciężkie do zrobienia z góry dzięki :oops:

(system) #2

w przypadko skrótów : klikamy prawym klawiszem myszki ---> właściwości ---> zmień ikone ---> i wybeiramy ikonke z odpowiedniej ścieżki,

w przypadku folderu : klikamy prawym klawiszem myszki ---> właściwości --->dostosowywanie ---> zmień ikone ---> i wybeiramy ikonke z odpowiedniej ścieżki,

Proste Prawda :smiley:

Pozdrówka

(KaiES vel Sikorsky) #3

A jak zmienić ikone np. Mojego komputera na pulpicie, czy tez otoczenia sieciowego, kosza, moich dokumentów

(Krzeczkowskim) #4

Dzięki za podpowiedz .skróty na pulpicie daja się tak zrobić jak mi radzisz ale np folder kosza czy twardych dysków już nie da rady tak zrobić. :oops:

(Del15piero) #5

Mozna zmienic ikony kosza i mojego komputera

Prawy=>Własciwosci => Zakładka Pulpit=>Dostosuj pulpit

Potem kliknij na ikone i zmien ikone

(Krzeczkowskim) #6

Super jeszcze tylko podpowiedzcie jak można zmienić ikonki dysków i cd romów. i czy jest sposób żeby wprowadzoną ikonke folderów system wprowadził na reszte folderów :oops:

(KORAR) #7

jest taki program nazywa sie E-icons odezwij sie 1437927 to ci go prześle

(Www Ontarius) #8

Dla mnie Microangelo jest najlepszy do ikon. Ma dodatkowy programik do zmiany ikon w systemie.