Program do ikon xp

Poszukuje programu za pomocą którego mogł bym zmienić niektóre ikony w xp . Mam strone na której są super ikonki ale nie umiem ich uruchomić w swoim komputerze . http://xp.xicons.com/index12.html Niech mi ktoś podpowie czy to jest ciężkie do zrobienia z góry dzięki :oops:

w przypadko skrótów : klikamy prawym klawiszem myszki —> właściwości —> zmień ikone —> i wybeiramy ikonke z odpowiedniej ścieżki,

w przypadku folderu : klikamy prawym klawiszem myszki —> właściwości —>dostosowywanie —> zmień ikone —> i wybeiramy ikonke z odpowiedniej ścieżki,

Proste Prawda :smiley:

Pozdrówka

A jak zmienić ikone np. Mojego komputera na pulpicie, czy tez otoczenia sieciowego, kosza, moich dokumentów

Dzięki za podpowiedz .skróty na pulpicie daja się tak zrobić jak mi radzisz ale np folder kosza czy twardych dysków już nie da rady tak zrobić. :oops:

Mozna zmienic ikony kosza i mojego komputera

Prawy=>Własciwosci => Zakładka Pulpit=>Dostosuj pulpit

Potem kliknij na ikone i zmien ikone

Super jeszcze tylko podpowiedzcie jak można zmienić ikonki dysków i cd romów. i czy jest sposób żeby wprowadzoną ikonke folderów system wprowadził na reszte folderów :oops:

jest taki program nazywa sie E-icons odezwij sie 1437927 to ci go prześle

Dla mnie Microangelo jest najlepszy do ikon. Ma dodatkowy programik do zmiany ikon w systemie.