Program Do Kabelka Z Komorki

Mozna powiedziec mam problem …

Mam kabelek USB do komorki SonyEricsson T230. Kabelek dziala …

Ale program ! Mam Send File … nie wykrywa. My Pictures … nei wykrywa ! Sony Ericsson Image Editor Nie dziala !

Porty sa odblokowane w Phone Monitor Options

Oczywiscie sterowniki zainstalowane …

Jesli by ktos mial jakis program … przynajmniej nazwe … albo link !

Albo porade :wink:

Prosze pisac …

Radził bym skorzystać z programu floAt’s Mobile Agent,moim zdaniem najlepszy to SE T230,program znajdziesz tu http://sourceforge.net/project/showfiles.php?group_id=71167/

Polecam wersje 0.1.1.16. :smiley:

hmm … ciagle mam status Not Connected …

pobawie sie tym … ale nic ciekawego nie wychodzi …

Konfiguracja programu floAt’s Mobile Agent.

Otwieramy program i wchdzimy w opcje .Port, w „Port” wybieramy do jakiego portu com podłączyliśmy kabel, w „Baudrate” ustawiamy 9600 (maxymalna prędkość przy której będzie poprawnie działał kabelek), w „RTS” ustawiamy Enabled, w „DTR” Disabled. Po tych ustawieniach przechodzimy do zakładki OBEX. „Max Packet size” ustawiamy na 1024, następnie zaznaczamy ptaszka przy „Disable IrmcSync”, a przy „Disable OBEX” ptaszka być nie może !!

hmm … dzieki :slight_smile:

Ja dalej kombinuje … sam nie wiem pod jakim to COM’em jest wiec kombinuje … ale zawsze jakis postep :slight_smile: przynajmnie wyszukuje :stuck_out_tongue_winking_eye:

ale cos jak ustawilem COM8 to mi sie zawiesza program …

hmm ale jak kabelek wyciagam to od razu sie odwiesza … no ciekawe. sprawdzimy to dokladniej :> moze cos z tego bedzie ;]

A jzu wiem co … mialem wylaczony COM8 … :wink: odblokowalem juz ;p

Tylko skad sie wzial COM8 nagle ?

hmm w innej wersji to samo.

Zauwazylem ze jak wsadze kabelek do portu USB to od razu nowy COM sie wyswietla … I zawsze sie zawiesza jak chce wykryc phone na tym porcie :confused: A robilem wszystko wedlug Twojej intrukcji.