Program do katalogowania


(Gigante) #1

Jestem hobbystą seniorem posiadam około 1500 sztuk płyt CD i DVD z muzyką biesiadną i nie tylko z filmami. Przy takiej ilości juz się gubię,niektóre sie powtarzają - doradżcie jaki mam mieć program by je skatalogować, który by był np. alfabetyczny i wykazywał takie które juz mam itp. ze względu na swój wiek oraz słabą znajomośc komputera licze na fachową poradę.

kolekcjoner cd i dvd


(Mayster X) #2

:arrow: http://www.megapliki.pl/kategoria-128-m ... iorow.html

najlepiej ulozyc na pulce w kolejnosci alfabetycznej ... :smiley:


(sdar) #3

Witaj na forum Gigant :slight_smile:

Myślę, że ostateczną decyzję musisz podjąć sam po zapoznaniu się z różnymi programami a przynajmniej z ich opisami :slight_smile: .

Kilka dobrych (bo tylko takie są umieszczane na Dobrychprogramach :wink: ) propozycji znajdziesz na Vortalu. Wystarczy kliknąć TUTAJ

Myślę też że na Twoje potrzeby mógłbyś rozważyć możliwość instalacji TEGO programu, który co prawda służy raczej do katalogowania księgozbioru ale myślę, że spełniłby również Twoje oczekiwania :wink:


(system) #4

http://www.sterowniki.net.pl/koment.php?k=3345&PHPSESSID=ea72df2a4c0d02c6484cf201c6a8fab6pewnie blad zawsze mam z tym problem :([](%7Boption%7D)

Złączono Posta: 05.04.2006 (Sro) 1:28

musze sie tego nauczyc to jest za proste dla mnie


(Zephael) #5

Proponuję program Where Is It. Przy podobnej do Twojej ilości płyt u mnie sprawdza się znakomicie. To jest link by go ściągnąć w wersji shareware:

http://download.whereisit-soft.com/where372.zip

Powodzenia :slight_smile: