Program do konfiguracji ustawień myszki

(Marek Net) #1

Szukam czegokolwiek, najlepiej lekkiego, bądź grzebanie w ustawieniach tak by myszka kiedy nacisnę lewy klawisz naturalnie kliknie raz (i oczywiste, tak już mam), a ja chcę by myszka gdy przytrzymam ten klawisz klikała wielokrotnie, szybko i aż puszczę klawisz. Możliwe? Jak tak, to dajcie znać co robić :slight_smile:

(adorec) #2

EasyClicker Pro 1.3

http://www.programosy.pl/program,easyclicker.html

GS Auto Clicker

http://www.softpedia.com/get/System/OS- … lick.shtml

(Marek Net) #3

Dziękuję za pomoc, ale mi nie chodzi by klikanie zaczęło się gdy kliknę jakiś klawisz i by zakończyć też coś kliknąć. Chodzi mi o to by myszka przy trzymaniu lewego klawisza w myszce klikało wielokrotnie aż “puszczę” ten klawisz.

(adorec) #4

Mój błąd :? Wydawało mi się, że te programy mają możliwość uzyskania takiej funkcjonalności.

W programie X-Mouse Button Control 2.5, istnieje możliwość dodania własnych komend (makro), które zmieniają/rozszerzają funkcjonalność klawiszy.

Co prawda, lista komend pochodzi z programu AutoHotkey, ale powinny zadziałać na X-Mouse Button Control.

Strona domowa X-Mouse Button Control

AutoHotkey_L

(Marek Net) #5

Super, wiem teraz co dodam do mojej myszki z wieloma klawiszami. Przyznam, bardzo mi się spodobały oba programy, teraz problem w tym, że jestem pewien, że byłaby jakaś komenda do programu AutoHotkey odnosząca się do mojego problemu by klikał aż puszczę klawisz (jak w klawiaturze) lecz przyznam, że mam z nim problem i nie wiem jak o zrobić. Proszę o pomoc do tego programu (o ile to potrafi, bo jestem prawie pewien, że tak, bo jest bardzo rozbudowany) :slight_smile:

(adorec) #6

Witaj.

W przypadku AutoHotkey_L, niewiele mogę Ci pomóc, ponieważ nigdy z niego nie korzystałem. Na forum AutoHotKey znalazłem skrypt, który umożliwia multikliknięcia.

Hold Click to Rapid-Click:

~$LButton:: 

While GetKeyState("LButton", "P"){ 

Click 

Sleep 50 ; milliseconds 

} 

return

Tyle mogę pomóc. :oops:

Pozdrawiam.

(Marek Net) #7

O rzesz =D> Dziękuję bardzo, działa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: