Program do konwersji

(Mateusz340) #1

Poszukuje programu do konwersji dowolnego formatu video na plik żby mi działało w kinie domowym

(Mlajtner) #2

programów jest multum-obsługa jest innym problemem

przeglądnij http://www.formaty.com.pl/

(FXJ) #3

Jakie kino domowe dokładnie :stuck_out_tongue_winking_eye: Producent i model podaj (firmware też możesz).

(Emnet) #4

Proszę o kilka wskazówek do obslugi Total Video Converter dot. rozpoczęcia konwersji filmu formatu svcd.bin do avi , czy ta końcówka bin ma jakieś znaczenie?

(Edlib) #5

bin to nie format filmu, to format obrazu płyty, musisz obraz zamontować w wirtualnym napędzie i wyekstrahowć z niego pliki filmowe

(svcd czyli mpeg2) np. iso busterem(alcoholem?) - svcd nie musisz konwertować, każdy nowy odtwarzcz powinien go odtworzyć

(super video cd)

ps. o ile pamietam iso busterem możesz bezpośrednio edytować pliki bin, nie musisz więc obrazu montować(nie potrzebujesz wirtualnego napędu)

(Emnet) #6

Mam JVC TH-S55, ktory odtwarza SVCD, ale tego nie chce, bo może ze wzgledu na rozszerzenie bin? co oznacza wyekstrahować? jak to wykonać? proszę o pomoc, mam trzy filmy, ktorych nie mogę obejrzec na tv.

(Bobofrut135) #7

Dobry program ale płatny DVDsanta oraz convertXtoDvd obydwa z polską wersją i bardzo proste.