Program do konwertowania plików na mp4 nie konwertuje


(lina21) #1

Witam! Mam problem z moim programem do odtwarzacza mp4 tutaj podaje screen http://img13.imageshack.us/img13/1845/scanon.png otóż zawsze jak pobrałam sobie filmik np: z YouTube w formacie mp4 High Quality - 480x360 i spokojnie zawsze plik się skonwertował a teraz nagle przestało działać i obojętnie w jakim formacie/ rozdzielczości pobiorę wyskakuje taki komunikat jak na screenie wyżej i nie mam pojęcia co się stało? Z tydzień temu konwertowałam pliki video i wszystko było w porządku a teraz nagle program nie wyczytuje pliku. Chyba chodzi o rozdzielczość ale nie wiem jakim cudem teraz nagle jest zła a wcześniej było ok. Proszę o jakieś rady.


(Łukash) #2

Hehe ,znam ten program i problem.Konwertuj w Total Video Converter,bodajże opcja MP3 Player konwertuje do amv.


(lina21) #3

Wiesz może od czemu się tak dzieje? wolała bym w sumie to naprawić zamiast korzystać z innych programów no ale jak się nie da. Pobrałam ten program (wersje trial) zobaczę czy pomoże

ps: mam na kompie już dwa programy do konwertowania plików i jeden do mojego odtwarzacza i drugi do innego odtwarzacza i w obu jest ten sam problem jak wyżej. Z programem do 2 odtwarzacza miałam problemy od początku (chyba nawet pisałam o nim na forum) ale udało się problem rozwiązać a teraz znowu to samo. koszmar :frowning:


(Łukash) #4

Nie mogłem sam znaleźć rozwiązania ,ot tak się wykrzaczał ten AMV Tool -tak chyba to się nazywało. Pisałem nawet na GG producenta tegoż sprzętu Watson i też chłopina nie umiał tego wytłumaczyć.

Konwersja w TVConverter>uruchom>przeciągnij plik do konwersji na okno>wybierz MP3 Player>wybierz jakość>Ok i tyle.


(lina21) #5

ej wiesz co skonwertowałam sobie jeden plik udało się bez problemu a teraz jak chce skonwertować jeszcze jeden to nie chce iść wyłącza mi się cały program jak tylko kliknę konwertuj co jest? (wersja trial programu)


(Łukash) #6

Wersja trial powinna śmigać z tego co widzę 15 dni ,nie mam pojęcia czemu Ci się wyłącza.

Pełna za 9.90zł

http://www.komputerswiat.pl/czasopismo/ ... -2008.aspx


(lina21) #7

no nie mam dosyć te programy są beznadziejne no albo mój komputer sfiksował :o ma ktoś może jeszcze jakieś rady?