Program do kopiowania płyt CD i DVD


(Mimlad) #1

:smilecolros:

Czy zna ktoś może nazwę jakiegoś darmowego programu do kopiowania płyt CD i DVD (chodzi o zabezpieczenia typu SafeDisc i StarForce) ??

:smilecolros:


(kasmir) #2

http://www.gamejack.net/


(kukacz) #3

kopię oryginalnej płyty robisz tym :

Alcohol 52% przeznaczony jest do tworzenia obrazów płyt, które można następnie umieścić w wirtualnym napędzie co pozwala na odtwarzanie wcześniej przygotowanych obrazów bez konieczności posiadania/wkładania CD/DVD. Za pomocą aplikacji można stworzyć nawet 6 takich wirtualnych czytników. Dużym walorem aplikacji jest wbudowany silnik opartym na narzędziu Alcohol 120%, które jest uważane za jeden z najlepszych programów przeznaczonych do tworzenia kopii zapasowych płyt CD/DVD. O jego skuteczności świadczy fakt, że radzi sobie z takimi zabezpieczeniami jak Laserlock, SafeDisc, SafeDisc2, Securom, Securom, StarForce 1.x/2.x, VOB ProtectCD i VOB ProtectCD v5. Program nie posiada jednak funkcjonalności pozwalającej na nagrywanie stworzonych obrazów na nośnikach CD/DVD.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... Alcohol+52%+1.9.7.6221

a nagrywasz tym:

ImgBurn jest jednym z najlepszych programów przeznaczonych do nagrywania obrazów płyt CD/DVD na platformę Windows. Obsługuje on większość dostępnych na rynku formatów plików: BIN, CDI, CDR, DI, DVD, GCM, GI, IBQ, IMG, ISO, LST, MDS, NRG, PDI, UDI oraz wspiera większość najnowszych nagrywarek (BenQ, LiteOn, NEC, Plextor, Sony) CD/DVD. Dodatkowo program potrafi kasować nośniki wielokrotnego zapisu. ImgBurn radzi sobie również doskonale z dwuwarstwowymi płytami DVD, opierając się na danych z pliku IFO lub wybierając miejsce przełamania DVD samemu. Polecamy ten program jako świetną alternatywę dla komercyjnych programów umożliwiających nagrywanie obrazów płyt CD/DVD. W najnowszej wersji dodano między innymi możliwość tworzenia dysków z danymi.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... rn+2.4.1.0

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... olszczenie


(Mimlad) #4

Ale ja szukam DARMOWEGO programu.

Czy umie ktoś skopiować zabezpieczoną płytę DVD lub CD tymi wyżej wymienionymi programami ??