Program do łączenia i rozłączenia Neostrady

Witam,

Poszukuję programu do rozłączania a potem połączania Neostrady, ponieważ ściągam często pliki z Rapidshare i konieczne jest ręczne rozłączanie i połączanie routera a wolałbym robić to bez patyczkowania się programem, jeśli takowy istnieje.

Byłbym wdzięczny jeśli ktoś zapodałby mi program do tego idealny.

Jeszcze jedno…

Jeśli macie pisać posty typu: “google nie boli”, to darujcie sobie, bo szukałem i nie znalazłem, dlatego piszę na forum.

Routera nie rozłączysz żadnym programem, możesz najwyżej wyjąć na chwile kabel telefoniczny z niego i włożyć z powrotem.

Jeśli masz Liveboxa i neostradę to pomocnym dla Ciebie będzie (z tego co mi wiadomo: NAJLEPSZY) program Livebox Reconnect 2.0 Pro. Ponieważ widzę, że masz już zaawansowane doświadczenie w ciagłym wyjmij-wetknij-wyjmij-wetkinij myślę, że potrafisz sobie go poszukać.

Ps. do mister_wojtek.

Polak potrafi! =D> Nigdy nie mów nigdy [-X

http://www.programypc.pl/autoconnect;0; … ml.Zajrzyj na tą stronkę. :slight_smile:

tdream, wiem o tym programie ale wydaje mi się że on jest tylko do połączania a mi potrzeba też rozłączanie…

DeePdIVEr, mam neo ale nie mam liveboxa tylko router bo mam na 2 kompach ten net.

Livebox to też router