Program do masowego zmieniania nazw plikom

Witam!

Jestem nowy na forum, starałem się wyszukać takiego programu lub wątku na forum jednak nie udało mi się więc piszę.

Potrzebuję programu który zmieniał by masowo nazwy plikom pozostawiając ich rozszerzenia. W moim przypadku wszystkie pliki mają takie same rozszerzenia i zmiana nazwy mogła by polegać na ponumerowaniu ich począwszy od jakiegoś tam numerka lub nadaniu takiej nazwy jak folder + numerek czy coś w tym rodzaju. Istnieją w ogóle takie programy? Jeśli tak to bardzo proszę o pomoc.

renamer

Może tak podasz link doi tego programu ??

Może wystarczy ci taka demonstracja do masowej zmiany plików.

XnView…Bardzo dobry.Darmowy :!: Po polsku :!: Pewnie,że znalazłbyś na :google:

Kilka minut po umieszczeniu postu napisał do mnie ktoś uprzejmy z forum na gg i rozwiązał mój problem za co bardzo mu dziękuję. Wkleję tutaj jego podpowiedź ponieważ sądzę że innym też się przyda.

“wchodzisz w folder z plikami, zaznaczasz wszystkie ktorych nazwe chcesz zmienic, klikasz na ten, ktory ma byc numerem jeden i dajesz mu nazwe: (1), lub (1).rozszerzenie, wciskajac enter bądź odklikując spowodujesz zmiane wszystkich nazw plikow” operacji dokonujemy w exploreatorze windowsa.

Pozdrawiam i wszystkim bardzo dziękuję.

voytus , vishionk - chcecie sobie pogadać to róbcie to na GG zamiast zaśmiecać forum.

OTy - KOSZ