Program do monitorowania płatności

Witam

Posiadam program BizMaster, brakuje mi w nim funkcji monitorowania należności. Więc poszukuję takiego programu najlepiej darmowego w którym bym wpisywał dane dłużnika kwotę i za co jest winien. Byłbym wdzięczny za podanie jakiejś nazwy programu.

Pozdrawiam

Witaj

Ostatnio wpadłem na coś takiego jak Vindi ZN … ogólnie jest to program do automatycznego monitoringu płatności. Dostaliśmy maila z informacją o możliwości skorzystania z darmowych testów trwających 60 dni… Korzystamy i jest okey… mogliśmy ułożyć harmonogramy monitoringu dla każdego kontrahenta… no i program wysyła powiadomienia/przypomnienia… Program ma tez kilka innych przydatnych funkcji… Mi osobiście najbardziej podoba sie raport wiekowania należności dzieki któremu można szybko zobaczyć jak poszczególni kontrahenci nam płacą (po jakim czasie) ogólnie raport ten daje sporo do myslenia. Mi troche brakuje wbudowanego edytora html dla wiadomości przez co wiadomości trzeba tworzyć w osobnym programie… Ale dostępne są 4 gotowe szablony (nam póki co wystarczają) no i poza tym facet który z nami sie kontaktował mówił że moga przygotować dla nas dodatkowe szablony. Firma ma podobno w planach sporo fajnych funkcji jak integracja z giełdami wierzytelności itd ( widziałem filmik na YT) więc ogólnie chyba sie zdecydujemy i kupimy

Dodane 30.10.2012 (Wt) 22:23

Link do ich strony może Ci się przyda :slight_smile: www.vindizn.pl