Program do monitorowania połączenia internetowego

Ponieważ moj dostawca internetowy (LAN) twierdzi, że sieć działa genialnie a ja ciągle mam godzinne - połgodzinne przerwy w transmisji (wkurza to szczegolnie, kiedy jestem w trakcie wykonywania przelewu bankowego) - poszukuję programu, dzięki ktoremu mgłbym mu udowodnić, że to nie ja kłamię. Jeśli ktoś wie o takim - proszę o odpowiedż.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 9bcba2bf54

poczytaj

jak Ty mu to udowodnisz??To,że Ty mu pokażesz loga czy jakiś billing z danego programu to on Ci powie,a mało tego nie uwierzy ,iż nastąpiła przerwa w dostawie Internetu do Twojego kompa tylko Ci powie że Ty wyłączyłeś kompa.

Zapomniałem dodać, że przed przerwą w łączności przekaz powoli spada a więc nie jest to tak jak przy wyłączeniu kompa.

podczepiam sie do tematu, mam tak samo jak oia dostawca internetowy twierdzi że wszystko jest ok. Połączenia nie przerywa, brak sygnału, raczej coś innego… sygnał jest cały czas “znakomity” gdzieś tak 80-90%

Złączono Posta : 06.09.2006 (Sro) 16:44

POza tym, moja karta łączy się z bramą, i to chyba ten router zawodzi, ale dostawca twierdzi, że “u nich wszystko jest ok” :evil: