Program do monitorowania pracy PC

Witam. Szukam programu do pokazania mi na telefonie lub tablecie (iOS oraz Android) temperatur i innych informacji z mojego komputera stacjonarnego. Coś w rodzaju programu http://www.dobreprogramy.pl/MSI-Afterburner,Program,Windows,22659.html.

Hmm… Mógłbyś napisać sobie skrypt w PHP. :slight_smile:

Chyba nie ma takiego programu.

No nie ma w 100% takiego jak bym chciał ale znalazłem Core Temp Monitor Lite i wtyczke do tego samego programu na PC. Pokazuje użycie i temperaturę procesora oraz użycie RAM. Starczy tyle :smiley: No nie pomyślałem o skrypcie PHP może z nudów sobie spróbuje :slight_smile:

Zaręczam, że jest - placą mi za wsparcie kilku takich narzędzi ;-). Tyle tylko że to półka enterprise, więc kosztowo może być bardzo nieatrakcyjne dla przeciętnego Kowalskiego.

 

Sprawdź: spieceworks, nimsoft monitor (wersja snap z limitem 10 sond). Nie mają dedykowanych apek, ale możliwy jest dostęp przez przeglądarkę. Będzie to trochę przerost formy nad treścią, bo to kombajny do monitorowania całych sieci, a takie bzdety jak monitorowanie cpu czy ram na stacjach roboczych to tylko dodatek.