Program do muzyki - Equalizer

(Hardcorehifi) #1

Cześć. Mam folder w muzyką. Lecz nie odpowiada mi tonacja niektórych mp3. Chciałbym wrzucić je wszystkie do jakiegoś programu pozmieniać im basy soprany itp kliknąć coś żeby się przekonwertowało.. znacie może taki program ?? oprocz Cool Edit Pro

(grand) #2

Sądzę, iż w tym wypadku dobrym rozwiązaniem jest Audacity 1.2.6 - programik darmowy i posiadający ogromne moźliwości.

źródło :arrow: klik

(Hardcorehifi) #3

Programik moze i dobry by był tylko że ja mam ponad 100 piosenek:| i tak z każdą po jednej jechać to trochę przekichane… a folderu z tego co widzę się nie da wrzucić całego na konwert…

(grand) #4

Da się :mrgreen:

Odpalasz Audacity —> otwierasz folder z muzyką —> zaznaczasz utwory, które chcesz poddać obróbce —> metodą “przeciągnij i upuść” przenosisz je do okna programu —> program rozpocznie importowanie (przy dużej ilości plików możesz w tym czasie zrobić sobie coś do jedzenia, bo może to potrwać). :stuck_out_tongue:

Teraz utwory możesz poddać obróbce - tu mała rada poeksperymentuj sobie najpierw na pojedynczym pliku aby dobrać ustawienia i poznać opcje.

Jak już uda Ci się osiągnąć odpowiednie brzmienie Plik —> Eksportuj wiele plików (ustawiasz tylko format i wskazujesz miejsce gdzie mają być zapisane) - programik wyeksportuje każdy obrobiony utwór do osobnego pliku.

P.S. Nie zapomnij wcześniej zainstalować LAME MP3 encoder oraz wskazać Audacity dostęp do zainstalowanej biblioteki Edytuj —> Ustawienia —> Formaty pliku —> Ustawienia eksportu dla mp3 (wskazujesz odpowiednią bibliotekę i ustawiasz próbkowanie).

Powodzenia!

(Hardcorehifi) #5

a no rzeczywiście dzięki;)