Program do n-gage

poszukuje jakiegoś programu dla nokii n-gage. Kupiłem karte i jest ona pusta sformatowana, a zeby działały mi gry i inne bajery i aplikacje potrzebuje potworzyc na karcie foldery itp. wie ktos moze jak to zrobic ? jakiego programu użyć zeby wszystko działało? jak wgram np.3 gry tapety i filmik to wyłącze tel włącze i pojawia sie błąd i zeby oddac telefon do naprawy wyjme karte jest ok, sformatuje karte włoze ponownie i jest ok wiec jakie mam powtworzyć foldery i jak to zrobic ? i jaki program uzywac do tego tela(bo wykrywa mi go jako dodatkowy dysk twardy bo mam w nim karte kingston mmc+ 256mb) ? telefon podłączam do kompa poprzez kabel usb

bardzo prosze o pomoc juz raz pisałem a nikt sie nie wypowiedział :frowning:

ja mam n-gage z kartaq 512 MB, ale musisz wlozyc karte do telefonu i wejsc w bodajze ustawieniach w w dział pamie, dalej opcje i sformatuj kartę, to N-gage ci potworzy foldery odpowiednie, bo an żywca nieamsz co wrzucac, potem jak juz masz te katalogi, to sobie mieknie z total commandera wgrywasz, pokapujesz sie co to za katalogi, bo maja nawe charakterystyczna to tego co w nich ma byc

wielkie dzieki juz sie formatuje zobaczymy jak wyjdzie :slight_smile:

Złączono Posta : 13.12.2005 (Wto) 20:11

ok foldery sie potworzyły i co dalej??? przez total comandera ? jak mam wgrac gre ? mam gre nfs undergruound na ngage potem jest folder system i blablabla wgram to do “inne” i nic mi sie nie dzieje nic nie pokazuje i nie wiem co robic gdzie wgrac jak wgrac itp

POMOCY !!

Najczesciej gry umieszcza sie w folderze E:\system\apps :slight_smile: Oczywiście jeśli instrukcja dołączona nie mówi inaczej :wink:

ja masz z tym problem, to sciag sobie z polkiej storny program Nokia Suite for N-gage, i niebedziesz miał problemu.