Program do nagrywania dźwięku

Poszukuję programu który nagra “to co słychać” czy inaczej to co jest aktualnie odtwarzane na komputerze.

Chodzi o to że link streaming-u utworu ukryty jest we flashowym playerze. W żaden sposób nie idzie wydobyć linku, nawet wtyczkami do firefoxa.

Pozostaje mi tylko odsłuchać i nagrać dźwięk, problem w tym że potrzebny jest dźwięk dobrej (oryginalnej) jakości a wszystkie programy jakie udało mi się znaleźć mają nagrywanie w formacie WAV lub AMR.

Znacie jakiś konkretny program który potrafi nagrać taki dźwięk w formacie MP3 lub ACC/+ ?

Jdownloader

Zwróć uwagę nas licencje tego dźwięku.

W jaki sposób nagrać dźwięk Jdownloaderem? :o :shock:

PS: Dźwięk, to audycja radia Planety :slight_smile:

Jdownloader mnie zadziwił wykrywaniem linków, cuda potrafi zdziałać.

We VLC jest opcja konwersji I nagrywanie dźwięków z linków I strumieni, ale albo coś złe ustawiam albo moja wersja jest kopnieta, bo nie mogę zapisanego strumienia odtworzyć.

Zapewniam cię że nie wyciągnie, znam wiele sposobów aby wyciągnąć link streamingu z każdego flasha, ale Planeta tak zabezpieczyła aplikację że nie da się wyciągnąć, a nawet jest problem z zapisaniem całego flasha na dysku.

Cały problem w tym, że jak wspomniałem nie posiadam linku do strumienia. Mogę tylko puścić muzykę i włączyć program nagrywający wszelkie dźwięki z/na komputerze.

Gdybym miał dostęp do strumienia, to bym sobie nagrał przez WinWampa #-o