Program do nagrywania filmow z gry

Szukam program, dzieki ktoremu moge robic krotkie filmiki z jakiejs gry :stuck_out_tongue: najlepiej jakis co nie zamula gry :stuck_out_tongue:

Fraps.

Do nagrywania filmików musisz mieć conajmniej 512MB RAM, Jak masz powyżej to nie ma problemu.

- CamStudio

- I jeszcze TU

:!: A takich tematów było dużo, jest opcja szukaj.

Ja mam 768 ram i jest problem przy FRAPSIE. ;]

ja mam 512 ram i taki filmik Frapsem nagrałem :link:

  • nie miałem żadnych problemów :wink:

Dzieki !!

Jaki waszym zdaniem najlepszy?

CamStudio. ktos podał ci link. Fraps mi przy 1gb ramu z 50-60 FPS wywalal na 20 :expressionless:

a na jaki format najlepiej zmieniac filmy? zeby zajmowaly mniej miejsca bo 15 sekund zajmuje 3 MB :stuck_out_tongue:

Obojętnie, byle nie został taki jaki nagrałeś przy Frapsie…

Zmień format programem VideoZilla, najlepiej na jakieś MPEG-2, albo 4.

a jakiej wersi frapsa uzywales? aha i czy demko czy full wersion? ja mam wersie 1.9D (podobno tylko taka jest full) ale jak nagrywam tym co mam to nagrywa tylko kawalek ekranu

Witam! A ja polecam: Game Cam

Program w bardzo małym stopniu zwalnia komputer (wystarczy 256 MB RAM do płynnego nagrywania), jest bardzo dużo opcji konfiguracyjnych, tj.: wybór rozdzielczości (m.in.: od 120x60 do nawet 1600x1200 - osobiście polecam 512x384), jest możliwość zmiany jakości dźwięku… i wiele innych… . :lol:

Ja filmiki robie całkiem inna metoda :stuck_out_tongue: ale tylko w 1 grze :stuck_out_tongue: tzn w CS 1.6 gdy już sie podłacze do serwa gram i w pewnym momencie wpisuje w consoli record i moja nazwe nagrywa sie , koncze wpisujac stop

potem odpalam filmik w konsoli viewdemo nazwa_dema odszukuje fajna akcje i wpisuje w konsoli startmovie nazwa ilość_klatek przewaznie liczbe klatek ustawiam na 30 konczy sie akcja wpisuje w konsoli endmovie i dzieki czemu w folderze CSa powstaje mi Duuuużo screenow z wybranego momentu usuwam screeny z widoczna konsola odpalam program VideoMach i dodaje screeny i konwenteruje mi na avi.

troche grzebania :frowning: bo Fraps u mnie nie daje rady :frowning:

:arrow: http://emulacja.in4.pl/komentarze.htm?k … ws_id=5072

Tak na marginesie…niezły filmik CyraN - gratuluję talentu :smiley:

Ja mam 768 ram i to czy Fraps muli zależy od gry, np. w Cod 1 można grać płynnie ale w dooma 3 albo quake 4 już nie

Owszem miałeś, dla mnie problemem jest to, że nagrałeś filmik z menu, i to w dodatku w najniższej grafice. Ilość FPS jest tragiczna… W tak szybką grę jak NFS Carbon granie+nagrywanie filmików jest niemożliwe. Więc dobre nagrywanie filmików FRAPSEM przy średnim sprzęcie odpada… :frowning: -Ale jest możliwe…

lol jak na to patrze to mnie skręca i moj komputer tez :smiley:

ja mam 256 ramu i frapsem nagralem filmik z NFS: MW

Moze ilosc FPS nie byla za duza ale da sie :mrgreen: