Program do nagrywania Mpeg->DVD

Hej, mam plik Mp4 (nie wiem niestety jaki kodek-mozna to jakos sprawdzic bez instalcji specjalnego softu?) i chce go nagrac jako DVD-Video tak, aby moc go odtworzyc w stacjonarnym playerze. Probowalem juz calego softu z dobreprogramy.pl i zaden nie dziala jak bym chcial:

  1. Ashampoo Burning Studio 2009 8.03 potrzebuje do nagrania filmu specjalnie przygotowanego folderu z jakimis plikami .Bup (i cos tam jeszcze)

  2. Avi2DVD moze dalby rade gdybym tylko rozumial jak go uzyc…

  3. CD Burner XP nie daje w ogole mozliwosci nagrywania DVD Video

  4. Infra Recorder przy probie nagrania filmu od razu wywala z bledem “Burning Failed” (czy cos takiego). Testowane na Viscie 64 i XP 32

  5. Burrrn niby zaczal nagrywac ale po pol godzinie mialem 27% i zrezygnowalem…

Z tego co pamietam nagrywalem kiedys w Nero i dzialalo, ale po pierwsze nie popieram piractwa ;). A po drugie nie znosze tej kobyly, w ktorej sama instalka zajmuje prawie 400 MB…

Moze ktos cos poradzic? To niemozliwe, zeby tak prosta rzecz mogla byc tak trudna :stuck_out_tongue:

Dodane 11.07.2009 (So) 15:21

O cholera, dopiero teraz zwrocilem uwage, ze mp4!=mpeg…

To wiele zmienia, przerzucilem sie z poszukiwania narzedzi do nagrywania na jakis konwerter mp4->jakikolwiek_normalny_format

Przy okazji, czy jakis moderator moglby zmienic nazwe tematu? sorry za posta pod postem ale uznalem ze tak bedzie to bardziej widoczne

to ściągnij sobie nero 6 trial który zajmuje mniej niż najnowsze nero 9

http://www.minidvdsoft.com/dvdcreator/

Nazwę tematu możesz sam zmienić.

Dzieki wszystkim za odpowiedzi. Okazalo sie, ze jednak jestem debilem.

Dopiero po 4 godzinach zadalem sobie trud przeczytania nazwy filmu:

“HOME - a film by Yann Arthus-Bertrand (2009) [English] [HD MP4]”.

Przez pol dnia probowalem nagrac film HD jako DVD-Video =D> .

Niemniej dzieki wszystkim za pomoc