Program do nagrywania plików AVI (filmów)


(Ewelina2111) #1

znacie moze jakiś dobry , najlepiej polski bo chciałabym nagrac na DVD ???

I jakis dobry do odtwarzania plików Avi ale taki który by też odtwarzał napisy ??? Bo ja mam wszystkie takie ze działą film a napisy nie a na DVD napisy sa :frowning: (i napewno są dobrze nagrane)


(system) #2

co do programu do nagrywania to nie wiem ale do odtwarzania z napisami jest ich troche polecam AllPlayera, Sub-Edit Player albo CinemaPlayer we wszystkich sa odtwarzane napisy i sa po polsku :-o


(Kubusiek71) #3

Sorrki,ale napisz to trochę jaśniej,bo nie wiem czy chodzi Ci o program którym chcesz nagrać parę divxów na płytkę dvd czy przekonwertować avi do dvd co do odtwarzania avi z napisami to prawie każdy programowy odtwarzacz je czyta :slight_smile: np:allplayer,real player,media player clasic,best player itd itp.A może chodzi CI o odtwarzacz dvd żeby czytał napisy w divx??


(Ewelina2111) #4

chodzi o to zeby mogła odtwarzac filmy Avi i zeby tez odtwarzało napisy które sa w tym samym folderze .... nie wiem jak to powiedziec nie znam sie az tak na komputerach :shock:

chodzi o to chyba co mówiłes na końcu :smiley:


(Jbviuhvbvui) #5

Do nagrywania filmów na płytę polecam NERO http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=514&t=38

albo darmowy CDBurnerXP Pro http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=419&t=37

Do odtwarzania polecam SubEdit-Player http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=119&t=24

albo ALLPlayer http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=25&t=24


(Kubusiek71) #6

-prawie każdy odtwarzacz powinien Ci od razu wyświetlać napisy po starcie filmu jeżeli są w tym samym folderze co film napisy maja przeważnie rozszerzenie .txt Jeżeli tak się nie dzieje to musisz nacisnąć przycisk w odtwarzaczu od napisów i wskazać ścieżkę dostępu skąd ma je załadować czyli ten folder w którym są. :smiley:


(Ewelina2111) #7

dziekuje akurat nagrałam juz programem nero (który miałam ale nie umiałam :?) a odtwarzam juz allpleyer .... dziekuje bardzo za pomoc :slight_smile: