Program do napisów [poszukuję]

Poszukuję programu do robienia napisów np. na zdjęciach. Kiedyś miałem taki program tylko nie wiem jak sie nazywa, robił on napisy podobne jak w Xsara 3D tylko że można ja było wklejac na obrazy lub do dokumentu tekstowego. Jesli ktos wie jak ten program się nazywa proszę o podanie jego nazwy.

PS Programem tym mozna było robic tylko napisy nie był to zaden b.rozbudowany program, może ktoś zna inny podobny?

Jedyny program jaki znam to jest Adobe Photoshop 7.0.Jest bardzo dobry.

wiem ze jest bardzo dobry i go posiadam ale ja potrzebuje tego wyżej wymienionego!

Jego cena też jest bardzo dobra :lol:

Może GIMP? :? :? :? :roll:

nie nie Gimp jest darmowy ale nie lubie go tzn. nie moge sie pryzwyczaić

A “napisów” wykonanych w Xarze 3D nie można tak wklejać :?: :roll:

Chyba, że ja nie zrozumiałem o co Tobie chodzi, Kiepas :wink:

sorki, a można ja tak wkleić???

Otwierając sobie później np. właśnie wymienione wyżej programy (najlepiej to darmowego GIMPa) i łącząc stworzony napis z jakimś innym plikiem graficznym. Jednak nie ma takiej potrzeby, bo w Xarze 3D (bynajmniej w wersji 5) jest taka opcja jak “Background texture…” - w menu View.

Natomiast w przypadku tekstu - po prostu wstawiasz sobie ten napis za pomocą swojego edytora tekstu do dokumentu. Nie mam pomysłu w tej chwili, jak to można sensownie zrobić inaczej.

dobra, dzieki sprawdze to.

Paintem też można wkleić.

Nie zawsze. Bo jeśli na przykład mamy do czynienia z animowanym gifem, to już nie damy rady tego skutecznie wykonać w Paintcie.

Prawda, ale zwykłe obrazki to da rade wkleić.