Program do obrazu karty pamięci

Witam. Jutro kupuję większą kartę pamięci do swojego telefonu (Nokia n73), dlatego poszukuję programu ktory zrobiłby mi obraz ‘starej’ karty pamięci. Mam na niej zainstalowane różne programy w tym do nawigacji, themy itd. Nie chciałbym na nowo wszystkiego instalować. Czy jest jakiś program dzięki któremu zrobię obraz karty i skopiuję go na nową kartę?

A po co robić jakieś obrazy?? Utwórz nowy folder i skopiuj zawartość karty i później ją wgraj na nową.

Przecież możesz kopiować zawartość karty pamięci na dysk twardy komputera, a następnie skopiować te dane na nową kartę.

Tylko nie wiem czy jeżeli tak zrobie, to czy programy które mam zainstalowane będą się uruchamiać, dlatego wolałbym mieć dokładny obraz karty pamięci. Przykładowo mam zainstalowanego themsa na karcie pamięci, i nie wiem dokładnie gdzie on się znajduje. To jeżeli skopiuje całą zawartość “tak jak jest” on będzie ‘normalnie chodził’ na nowej karcie.

Będą się normalnie uruchamiać. Możesz być spokojny.

Skopiuj całą zawartość karty pamięci do nowego folderu, jak napisał już adam749 , a następnie skopiujesz jego zawartość na nową kartę.

Okej to tak zrobie :slight_smile: Dzięki.