Program do obrazu karty pamięci

(Stały_bywalec) #1

Witam. Jutro kupuję większą kartę pamięci do swojego telefonu (Nokia n73), dlatego poszukuję programu ktory zrobiłby mi obraz 'starej' karty pamięci. Mam na niej zainstalowane różne programy w tym do nawigacji, themy itd. Nie chciałbym na nowo wszystkiego instalować. Czy jest jakiś program dzięki któremu zrobię obraz karty i skopiuję go na nową kartę?

(adam749) #2

A po co robić jakieś obrazy?? Utwórz nowy folder i skopiuj zawartość karty i później ją wgraj na nową.

(Seba86mu) #3

Przecież możesz kopiować zawartość karty pamięci na dysk twardy komputera, a następnie skopiować te dane na nową kartę.

(Stały_bywalec) #4

Tylko nie wiem czy jeżeli tak zrobie, to czy programy które mam zainstalowane będą się uruchamiać, dlatego wolałbym mieć dokładny obraz karty pamięci. Przykładowo mam zainstalowanego themsa na karcie pamięci, i nie wiem dokładnie gdzie on się znajduje. To jeżeli skopiuje całą zawartość "tak jak jest" on będzie 'normalnie chodził' na nowej karcie.

(Seba86mu) #5

Będą się normalnie uruchamiać. Możesz być spokojny.

Skopiuj całą zawartość karty pamięci do nowego folderu, jak napisał już adam749 , a następnie skopiujesz jego zawartość na nową kartę.

(Stały_bywalec) #6

Okej to tak zrobie :slight_smile: Dzięki.