Program do obróbki pliku MP3 plus zdjęcia na plik filmowy


(Daro:)) #1

Szukam jakiegoś szybkiego i dość łatwego w użyciu programu do obróbki.

Mam program Movie Maker, ale żeby dodać jedno zdjęcie do MP3 żeby było w całości to muszę dodawać je pojedynczo.

Aktualnie używam w wersjach trial Vegas Pro 12, Ulead VideoStudio 11, ProShow Producer i one trochę długo przerabiają MP3 plus zdjęcia na plik filmowy.


(Fafrocel) #2

Renderowania nie ominiesz o ono zawsze swoje trwa.


(floyd) #3

Może spróbuj tego:

http://www.dobreprogramy.pl/PhotoStory,Program,Windows,11739.html


(Łukash) #4

Znaczy się chcesz zrobić z mp3+fotka plik pseudo-video, a fotka ma być wyświetlana na całej długości mp3 ? W WMM da się rozciągnąć fotkę na osi video do końca mp3.


(Daro:)) #5

Aha to teraz rozumiem, szkoda.

Właśnie tego tez już próbowałem, no i tutaj też muszę dodawać dużo zdjęć do tej mp3.

Tak właśnie chcę tak zrobić, mp3 plus jedna fotka na całość mp3.

W tej wersji:

http://www.dobreprogramy.pl/Windows-Movie-Maker,Program,Windows,11546.html

mogę ustawić jedną fotkę na całość mp3, ale jak przerabiam na wmv to dźwięk jest w bardzo słabej jakości, bo nie widzę w nim żeby ustawić jakość dźwięku.

Ale za to w tej wersji WMM 2012 to już się tak nie da, myślałem ze nowsza wersja bardziej rozbudowana a tutaj nic z tych rzeczy.


(floyd) #6

W Photo Story 3 jest właśnie taka opcja gdzie można ustawić czas wyświetlania fotki na dowolny czas np. czas trwania muzyki.

Pod fotką klikasz tam gdzie pisze: “dostosuj ruch…” i masz wówczas na dole do wyboru: czas trwania: automatycznie(5 sek) lub czas wyświetlania w sekundach i wpisujesz liczbę sekund która ci odpowiada.

Pewnie trochę mylące jest, że czas wyświetlania ustawia się tam gdzie pisze: “dostosuj ruch…” ale jak się testuje nowy program to warto czasami sprawdzić wszystkie jego opcje. :slight_smile:


(Daro:)) #7

Rzeczywiście sprawdziłem i jest taka opcja, po prostu wcześniej jej nie zauważyłem.

A wiec program jest ok, tylko mały mankament jest limit czasu wyświetlania obrazka 300,0 nie można więcej ustawić w nim? potrzebuje bez limitu, fajny program i za to szybko przerabia a jakość jest o wiele lepsza niż w Windows Media Maker.


(Bogdan_G) #8

Wejdź na stronkę pobierz najnowszy płatny, ale do jutra, do godz 9.00 darmowy Photo Slideshow Maker Professional http://translate.google.pl/translate?hl … CDcQ7gEwAA W pliku ZIP. Wyświetli się monit że strona nie może się wyświetlić, to kliknij pokaż oryginalną stronę i od razu wyskoczy zip do pobrania. Wypakujesz na dysku i uruchomisz z ikony klucza. Strona wyskoczy, ale jej nie kasuj, tylko zminimalizuj, wyświetli się ramka z kluczem. Będzie pisało, że aktywowany. Skopiuj sobie.


(floyd) #9

Dołączenie np. 10 takich obrazków to 10 sek pracy i czas wyświetlania 50 min. Za dużo pracy? #-o


(Daro:)) #10

Właśnie do tego doszedłem co i jak, szybko to się robi to chwila, ale chciałem zrobić tak 1 obrazek i żeby się wyświetlał przez np. 10min cała mp3 i tak się nie da, nie łączy on po prostu kolejnych obrazków do mp3 tylko od nowa trzeba ustawiać, na razie rezygnuje z tego programu.

Odinstalowałem Windows Movie Maker 2.6 oraz MovieMaker i teraz mi przerabia szybko i jakość dźwięku w obu dwóch jest bardzo dobra, wiec nie wiem czemu coś było nie tak.

Dziękuje wszystkim za pomoc.